Lamborghini розкриває секрет синього відтінку в унікальній моделі Huracán Sterrato

Lamborghini розкриває секрет синього відтінку в унікальній моделі Huracán Sterrato

Приголомшливе поєднання мистецтва та інженерії, «Opera Unica» Huracán Sterrato — єдиний у своєму роді шедевр, який оспівує красу та силу синього кольору.

Нещодавно Lamborghini представила «Opera Unica«Huracán Sterrato, одиничний екземпляр, пофарбований унікальною тришаровою фарбою з кристалічним ефектом, спеціально розробленою новаторським відділом Ad Personam.

Унікальна модель із неймовірним кольором

Lamborghini є не лише майстром дизайну, технологій та продуктивності, але й постійно досліджує кордони в іншій захоплюючій сфері: кольорі.

Італійський виробник суперспортивних автомобілів створив «Opera Unica«Huracán Sterrato — ексклюзивну модель, яка має унікальне лакофарбове покриття, що відображає різні відтінки синього залежно від освітлення та кута зору. Результат — заворожливий ефект, який відображає суть бачення та інновацій Lamborghini.

Натхненна небом, морем і зірками

Що таке колір насправді? Невже — це ще одна таємниця всесвіту?

Щоб дослідити це цікаве питання, Lamborghini запросила Джеймса Фокса, всесвітньо відомого мистецтвознавця, на острів Сардинія, де блакитне небо й море надихнули на створення кольору нового автомобіля. У новому захопливому фільмі «Поза межами кольору — немає кольору загадковішого за синій» Фокс розкриває таємниці та дива кольору через історію, мистецтво та науку.

Колір — це глибока таємниця, яка кидає виклик нашому розумінню реальності, — це висновок до якого приходить Фокс. Протягом століть люди вірили, що колір є невіддільною властивістю об’єктів — що небо блакитне, а дерева зелені. Але потім вони зрозуміли, що колір — це не річ, а ефект світла, результат того, як світло взаємодіє з матерією і нашими очима.

Джеймс Фокс є експертом із питань того, як колір формує наше сприйняття світу. Він є директором досліджень з історії мистецтва в коледжі Емануеля в Кембриджі, де він також навчався. Він був нагороджений стипендіями Гарвардського та Єльського університетів і став популярною медійною особистістю. Він презентував документальні фільми на теми від британського мистецтва до японської культури, а також написав книги та статті з різних аспектів історії мистецтва.