FORD спільно з DP WORLD проводить випробовування автономних транспортних засобів

FORD спільно з DP WORLD проводить випробовування автономних транспортних засобів

Ford Motor Company та DP World London Gateway провели випробування з імітацією автономного транспортного засобу, щоб продемонструвати, наскільки корисною може бути така технологія у майбутньому для тих, хто керує великими робочими майданчиками та працює на них.

Програма Ford з дослідження автономного керування

Випробування є частиною програми Ford з дослідження автономного керування, яка працює безпосередньо з клієнтами, щоб краще зрозуміти, як автономні автомобілі можуть інтегруватися в їхній бізнес.

Дослідники спостерігали за співробітниками DP World, коли вони завантажували та отримували посилки безпосередньо зі змодельованого автономного транспортного засобу — без будь-якої допомоги з боку водія.

Фото: Ford Motor Company

Основна мета пілотної програми – виявити нові можливості та моделі для роботи автономних транспортних засобів, зокрема, зрозуміти, як наявні процеси та взаємодія людей можуть працювати разом з автоматизованими транспортними засобами.

Те, що так добре спрацювало на території DP World, може бути корисним в морських портах, аеропортах та на виробничих підприємствах.

Фото: Ford Motor Company

Ford тестує технологію автономного водіння у великих містах США у партнерстві з Argo AI. Компанія планує інвестувати близько $7 млрд (€6,02 млрд) в автономні транспортні засоби протягом 10 років до 2025 року – $5 млрд (€4,3 млрд) з них з 2021 року – у рамках своїх ініціатив у галузі мобільності.

Втілюючи майбутнє

Для випробувань Ford використав спеціально адаптований Transit, обладнаний так, щоб імітувати зовнішній вигляд справжнього автономного автомобіля з водієм, захованим у «людському автомобільному кріслі».

Співробітники приймальної компанії завантажували посилки у надійні осередки в задній частині Transit. Потім, у встановлений час доставки Transit відправлявся до головної приймальні, розташованої в 3,5 км, щоб колеги могли їх забрати. Хоча ці подорожі забирають багато часу, вони не вимагають наявності штатного водія.

Фото: Ford Motor Company

Кожен етап процесу контролювався дослідниками, які також провели інтерв’ю з тими, хто брав участь в експерименті, до, під час та після нього. Вони виявили, що співробітники швидко опанували використання спеціально обладнаного фургона. Деякі з них активно навчали колег, як отримати доступ до своїх посилок, інші виявляли винахідливість у подоланні труднощів, навмисно створених дослідниками: наприклад, не ті посилки вкладалися не в ті шафки.

Фото: Ford Motor Company

DP World London Gateway — один з найбільших портів Великобританії, розташований за 40 км на схід від центру Лондона — вже впроваджує автоматизовані технології як невіддільну частину своєї діяльності.