Кияни виготовили електроквадроцикл HIMAKS із запасом ходу 150 кілометрів

Кияни виготовили електроквадроцикл HIMAKS із запасом ходу 150 кілометрів

Київська компанія представила електроквадроцикл HIMAKS, який може доставляти до 300 кілограмів вантажу разом з екіпажем, призначений для різних завдань, включаючи евакуацію поранених з поля бою, повідомляє dev.ua

Завдяки змінним акумуляторам LG, які швидко знімаються, забезпечується легка заміна та усунення можливих несправностей. Один із розробників ділиться, що ця характеристика дозволяє зекономити час та гроші на ремонті.

Фото: dev.ua

Ціна за таку техніку стартує від 400 000 гривень, а вже за 440 000 гривень можна отримати повністю комплектований варіант з усіма можливими додатковими функціями, включаючи дах та причіп. HIMAKS вражає не лише своїми технічними можливостями, а й здатністю скласти борти для зручного завантаження та розвантаження вантажу.

Фото: dev.ua

Компанія, яка стоїть за цим інноваційним рішенням, не збирається зупинятися. Вони вже залучили десятки конструкторів та розробників у Києві для виробництва електроквадроциклів. Їхнє майбутнє обіцяє більше — компанія планує масштабувати виробництво та випускати до 100 таких транспортних засобів щомісяця. До своєї команди вони запрошують майстрів з електрики та зварювання, роблячи акцент на рості та розвитку своєї команди.

Фото: dev.ua