Volvo розпочинає серійне виробництво електричних вантажівок у Генті

Volvo розпочинає серійне виробництво електричних вантажівок у Генті

У Генті складатимуть три різні електричні моделі — Volvo FH, Volvo FM та Volvo FMX Electric.

Плани на виробництво

Volvo Trucks збільшила обсяги виробництва і розпочала серійне виробництво важких акумуляторних електричних вантажівок на заводі в Генті, Бельгія. Це означає, що тепер електричні вантажівки Volvo виробляються на чотирьох заводах — трьох у Європі та одному в США.

Завод у Генті є найбільшим у мережі Volvo Trucks, тому це дуже важлива віха. Тепер ще більше транспортних компаній можуть перейти на електромобілі з Volvo.

У Генті вироблятимуть три різні електричні моделі — Volvo FH, Volvo FM та Volvo FMX Electric. Ці вантажівки можуть працювати із загальною вагою 44 тонни й можуть бути адаптовані для широкого спектра транспортних потреб.

Завод у Генті є найбільшим виробничим майданчиком Volvo Trucks з річною потужністю близько 45 000 вантажівок.

Електричні вантажівки збираються на тій самій платформі та на тій самій лінії, що й дизельні та газові вантажівки, що забезпечує високу гнучкість виробництва, коли мова йде про різні варіанти та вимоги.

Акумуляторні батареї надходять з нещодавно відкритого заводу зі складання акумуляторів у Генті, розташованого поруч з виробничою лінією.

Перші електричні вантажівки

Гент — це четвертий завод Volvo Trucks, де виробляють електричні вантажівки з акумуляторними батареями. Першим був Бленвіль у Франції, де у 2019 році Volvo почала будувати електровантажівки для вивезення сміття та міського розподілу. Через рік на заводі в Нью-Рівер-Веллі, США, розпочалося серійне виробництво VNR Electric, призначеного для регіональних перевезень.

Важливого етапу було досягнуто минулого року, коли Volvo Trucks запустила в серійне виробництво свою найважчу лінійку вантажівок на заводі в Туве у Швеції, ставши першим світовим виробником, який зробив це.

Наразі Volvo Trucks прийняла замовлення, включаючи листи про наміри придбати, на близько 6 000 електричних вантажівок у 42 країнах на 6 континентах.