Розпочато продаж нових вантажівок MAN eTruck

Розпочато продаж нових вантажівок MAN eTruck

«Лімітована серія» 2024 модельного року першого електричного лева, придатного для перевезень на далекі відстані, майже розпродана трохи більше ніж за три місяці після старту продажів.

Високий попит на новий MAN eTruck

Загалом було отримано 700 замовлень і запитів на замовлення, більшість із яких — на великосерійне виробництво, яке розпочнеться на заводі MAN в Мюнхені у 2025 році. Вантажівки з дизельними та акумуляторно-електричними приводами будуть вироблятися на одному конвеєрі, що дозволить забезпечити максимальну гнучкість залежно від ситуації з попитом.

Планується, що до 2030 року половина всіх нових вантажівок MAN, що поставляються в Європу, будуть мати електричний привід.

Максимальна гнучкість: новий MAN eTruck

Нові MAN eTGX і MAN eTGS характеризуються високим ступенем варіативності конфігурації акумуляторних батарей із можливістю вибору від трьох до шести акумуляторних блоків. Це означає, що оптимальну конфігурацію автомобіля з погляду запасу ходу, вантажопідйомності та часу заряджання можна підібрати для будь-якої сфери застосування — від постачання до супермаркету в центрі міста, регіонального постачання будівельних матеріалів до перевезень на великі відстані у виробничій логістиці.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Із шістьма акумуляторними блоками, два з яких встановлені під кабіною, а ще до чотирьох — збоку на рамі автомобіля, eTGX і eTGS пропонують до 480 кВт·год корисної ємності акумулятора для щоденного пробігу до 800 кілометрів.

На додаток до стандарту CCS потужністю до 375 кВт, MAN пропонує ще більш потужний стандарт мегаватної зарядки (MCS) для швидкої проміжної зарядки під час перерв у русі, який спочатку забезпечить 750 кВт, а на більш пізній стадії розширення — навіть більше одного мегавата зарядної потужності.

Оптимальна адаптивність для індивідуальних конструкцій

Модульна концепція акумуляторних батарей MAN eTGX і MAN eTGS, окрім корисного навантаження та зручного для кузова розташування силового агрегату, пропонує високий ступінь варіативності для широкого спектра кузовів, а також дуже коротку колісну базу від 3,75 м, що дозволяє комбінувати сідельний тягач з усіма поширеними варіантами напівпричепів у межах допустимих специфікацій загальної довжини.

Це також робить можливими об’ємні варіанти з триметровою внутрішньою висотою завантаження, які часто популярні у виробничій логістиці.

360-градусний консалтинг із питань eMobility

Ще до придбання нової вантажівки eTruck компанія MAN надає клієнтам всебічну підтримку в рамках програми eMobility Consulting. Крім рекомендацій щодо найбільш відповідного транспортного засобу, сюди також входить розгляд специфічних умов експлуатації, включаючи оптимізацію витрат, аналіз маршрутів, оптимізацію автопарку і, виходячи із цього, необхідні рекомендації щодо зарядної інфраструктури.

Додаткову підтримку надають цифрові інструменти, такі як новий MAN eReadyCheck, за допомогою якого клієнти можуть перевірити, наскільки їхні маршрути доставки можуть бути виключно електричними, або MAN eManager, за допомогою якого керівники автопарків можуть постійно відстежувати важливу інформацію про стан зарядки всіх вантажівок в автопарку.

MAN також пропонує клієнтам власну зарядну інфраструктуру завдяки партнерству з такими виробниками зарядної інфраструктури, як ABB, Heliox і SBRS. На сторінці сервісного обслуговування пропонуються сервісні контракти та фінансові рішення для нових вантажівок MAN eTrucks, спеціально розроблені для електромобілів.