Іспанія переходить на електротранспорт: понад 175 електробусів MAN eBus замовили оператори

Іспанія переходить на електротранспорт: понад 175 електробусів MAN eBus замовили оператори

Компанія MAN Truck & Bus Iberia зарекомендувала себе як провідний постачальник на іспанському ринку, отримавши понад 175 замовлень на електробуси MAN від транспортних операторів по всій країні.

Великі ставки на електробуси MAN

За даними MAN, очікується, що до кінця цього року в країні більша частина нових зареєстрованих транспортних засобів у містах будуть мати електричні приводи (у 2022 році цей показник становив лише 15%, тоді це означало б досить значне прискорення процесу електрифікації). Лише цього року в країні буде зареєстровано стільки електробусів, скільки за попередні п’ять років разом узяті.

Такі міста, як Аліканте, Більбао, Малага, Сан-Себастьян і Валенсія, зробили ставку на електробуси MAN. Ці міста мають намір ввести ці електробуси до свого автопарку вже у 2023 році.

Під час польових випробувань, проведених у Бадахосі у 2020 році, міський електричний автобус MAN Lion’s City E успішно відпрацював повну 16-годинну зміну, подолавши понад 300 км.

Підрозділ MAN Truck & Bus надає пріоритет комплексним консультаційним послугам і розумним цифровим рішенням для плавного переходу до електронної мобільності. Команда MAN Transport Solutions підтримує клієнтів з різних секторів економіки в переобладнанні їхніх автопарків на транспортні засоби з нульовим рівнем викидів. 

Завдяки ретельному аналізу весь процес переходу ретельно продумується, забезпечуючи успішний перехід з мінімальними зусиллями для операторів.