Спеціалісти КП «НВК «Іскра» передали до ЗСУ нову радіолокаційну станцію

Спеціалісти КП «НВК «Іскра» передали до ЗСУ нову радіолокаційну станцію

Казенне підприємство «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», передало військовим нову радіолокаційну станцію 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року.

Сімейство радарів 35Д6 вже значний період часу використовується в Збройних Силах України та має позитивний досвід експлуатації. РЛС 35Д6М — це сучасна радіолокаційна станція зі збільшеною дальністю дії, покращеними параметрами траєкторної обробки, розширеними функціональними можливостями за рахунок сучасних програмних рішень. Також ця РЛС може працювати майже у будь-яких кліматичних умовах та у гірській місцевості.

Радар може додатково комплектуватись виносними робочими місцями — це дозволяє управляти станцією у повному обсязі на відстані до 300 метрів. РЛС може також опціонально комплектуватись обладнанням для взаємодії безпосередньо із зенітно-ракетними комплексами.

«Іскра має багаторічний досвід у виготовленні та модернізації виробів типу 35Д6, 36Д6. Фахівці нашого підприємства забезпечують технічний супровід роботи РЛС протягом всього циклу експлуатації станцій, як на території України, так і далеко за її межами. Це вкрай важливо для військової техніки, яка повинна цілодобово та безперервно виконувати бойове чергування та забезпечувати контроль за повітряним простором країни», — підкреслив директор КП «НВК Іскра» Юрій Пащенко.