Unimog забезпечує виробництво сирів і економить кошти

Unimog забезпечує виробництво сирів і економить кошти

Якщо раніше для збору молока з ферм у Чеширі, Шропширі й Стаффордширі (Великобританія) використовувався трактор, то зараз в експлуатації знаходиться новий Mercedes-Benz Unimog U 430.

Хоча попередником був високошвидкісний трактор, Unimog виявився значно швидшим і економнішим. «Unimog скоротив час у дорозі до трьох годин, а в деякі дні він економить понад 75 літрів палива», — говорить Роб Хантбах з компанії Hayfields Dairy. Однак на пересічній місцевості Unimog настільки ж потужний, як і його попередник.

Hayfields Dairy збирає високоякісне молоко з обраних ферм, яке потім використовується в якості сировини. Тепер цю роботу виконує Unimog, який може долати до 250 миль в день. Помпа на причепі-цистерні для молока об’ємом 16 000 літрів приводяться в дію гідравлічною системою. Кінцевий продукт — це різноманітні сири, відмічені нагородами.

Керуючий директор Роб Хантбах, онук засновника, пояснює: «Якби транспортування була єдиною роботою, яку нам доводилося виконувати, ми б використовували звичайну вантажівку, але нам потрібен різнобічний талант, який може виконувати безліч інших робіт, все, що потрібно робити на фермі».

Unimog на Hayfields Dairy також має переваги системи VarioPilot. Це означає, що водій може перемикатися між лівим і правим кермом: кермове колесо, панель приладів і педалі можна перемістити з одного боку на іншу менш ніж за хвилину. Це ідеально підходить для таких робіт, як скошування і стрижка живоплоту, які можна виконувати простіше і безпечніше з іншого від водія боку. Unimog також іноді буксирує причіп для силосу по полях. Роб Хантбах каже: «Зі стандартною вантажівкою ми не змогли б нічого з цього зробити. Unimog дійсно дає нам найкраще».