Renault оновив найбільш популярний електромобіль ZOE

Renault оновив найбільш популярний електромобіль ZOE

Renault ZOE, найбільш продаваний міський електромобіль у Європі, тепер доступний у нових комплектаціях 2022 року та з новим кольором кузова Shadow Grey.

Продажі ZOE неухильно зростають із року в рік. ZOE є найбільш продаваним електромобілем у Європі за останнє десятиліття: до кінця травня 2022 року було продано майже 380 000 одиниць.

З 2022 модельного року ZOE випускається в нових версіях: equilibre, evolution, iconic.

Фото: Renault

Починаючи з Equilibre, транспортний засіб оснащений AEBS (вдосконалена система аварійного гальмування), власним зарядним пристроєм змінного струму 22 кВт, який відновлює енергію в 3 рази швидше, ніж його найближчі конкуренти.

Зовні на задній панелі ZOE тепер красується фірмова «e» кольору теплого титану, а також значок електромобіля E-Tech, розташований у правій нижній частині дверей багажника. ZOE equilibre доступний у Франції за ціною від 27 700 євро з ПДВ та державними пільгами.

Фото: Renault

Evolution у стандартній комплектації оснащений системою розпізнавання дорожніх знаків, попередженням про сходження зі смуги руху та системою утримання в смузі. Також додаються задні датчики паркування для більшого комфорту та автоматичний кондиціонер.

Фото: Renault
Фото: Renault

Мультимедійний дисплей із діагоналлю 7 дюймів включає навігаційну систему. У стандартну комплектацію входять антена у вигляді акули та нові 16” колісні диски Eridis з алмазним огранюванням. ZOE evolution доступний у Франції за ціною від 29 800 євро, включаючи ПДВ та державні пільги.

Фото: Renault

У топовій комплектації iconic встановлені нові 17” темні легкосплавні диски з титановим теплим акцентом. Передні ґрати та обрамлення протитуманних фар тепер виконані в золотому кольорі, а внизу дверей з’явилася нова бічна наклейка.

Фото: Renault

Всередині ZOE iconic оснащений новою оббивкою з TEP та переробленої тканини з новим дизайном тиснення на сидіннях та панелі приладів. На передніх сидіннях також додане золоте оздоблення, що підкреслює їх культову форму. Мультимедійний дисплей представлений у великій 9,3” версії з вбудованою навігацією. ZOE iconic доступний у Франції за ціною від 30 900 євро, включаючи ПДВ та державні пільги.