Недощова гонка в Британії. DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE: F4

Недощова гонка в Британії. DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE: F4

Четвертий Етап OZKA Гран Прі, названий на честь нашого партнера Одеського Заводу Кабельної Арматури в рамках Ф4 Серії DIGITAL AUTOSPORT OF UKRAINE,  пройшов на трасі Снеттертон під дощовими хмарами але його таки не було. Всі практики до гонки проходили саме в дощову погоду, тому пілотам і їх болідам важко було переналаштуватись на сухий трек. Це спричинило багато помилок, навіть лідери були не готові до цього.

Кваліфікація пройшла очікувано для нас, її виграв і зайняв поул позицію Ілля Ракітін, за ним Євген Афанасьєв, а третім опинився швидкий пілот з Ісландії Арон Брекі Вальгерсон. Із неочікуваного сталося те що Абдулрахман Аль Вахабі, не зміг проїхати залікове коло і опинився в кінці пелетону.

В першій спрінт гонці, все було цікаво і жваво з самого початку.  Пілоти не знали що очікувати від погоди, Абдулрахман зробив ставку на дощову гуму але дощ не пішов і він на дощовій гумі почав дуже сильно втрачати позиції. Євген проходить Іллю на старті але потім в боротьбі потрапляє в дуже серйозну аварію, забираючи з собою Саіфа Аль Равахі, обидва втрачають дуже багато позицій і втрачають шанс на боротьбу на подіум. Ілля виходить вперед але за ним тримається і наздоганяє Анатолій Савицький, періодично здійснюючи атаки але нічого не вдається і Ілля перемагає.

Друга гонка і реверс топ 10 пілотів і як завжди кожний лідер намагається вийти вперед, а повільніші пілоти захищають свою позицію. Так стається аварія в 1-му повороті після якої Дмитро Заложніков, Антон Іващенко потрапляють в бокси і ремонтуються. Арон Брекі стартувавши з поула тримає 1-у позицію, за ним тримаються Євген Афанасієв, Абдулрахман Аль Вахабі, Ігор Молодан. Вони, один за одним помиляються і розчищають дорогу Іллі Ракітіну, котрий, стартувавши останнім, майже без помилок проходить їх. Так він перемагає і в другій гонці.

Подивитись на цю боротьбу можна на нашому ютуб каналі:

Наступний Фінальний Етап заплановано на 06.07.2024 і пройде на трасі Ошерслєбєн.

Підписуйтесь на наш ютуб канал, та інші соціальні мережі і ви завжди будете в курсі подій:

Генеральний партнер 4 Етапу OZKA

Ігрові партнери:

  • Hator – Виробник комп’ютерного обладнання
  • Зона51– Магазин все для кіберспорту

Інформаційні партнери: