Вантажівку FUSO Canter перетворили на мобільний офіс для віддаленої роботи

Вантажівку FUSO Canter перетворили на мобільний офіс для віддаленої роботи

MFTBC представляє концептуальний транспортний засіб «NOMADPro CANTER» у відповідь на нові способи віддаленої роботи.

У відповідь на зростаючу популярність віддаленої роботи, Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation представила вантажівку, яка дає змогу насолоджуватися природою, залишаючись при цьому на зв’язку зі своєю роботою.

«NOMADPro CANTER» — концептуальний автомобіль, який можна використовувати як віддалений офіс. Базою для офісу стала малотоннажна вантажівка FUSO Canter. Автомобіль забезпечує комфортне мобільне робоче місце та пропонує нову альтернативу віддаленому способу роботи.

У «NOMADPro CANTER» використовується повнопривідна модель Canter з кузовом типу «крило». Автомобіль оснащений рухомим столом та лавками, які легко складаються, створюючи робоче місце для двох осіб. Офіс також обладнаний висувним ліжком, кухнею, умивальником та душовою кабіною.

Вантажівка має японський дизайн і використовує натуральні матеріали, такі як сидіння в стилі татамі та вбудована плитка, натхненна традиційними садами каменів. Бамбукова палуба забезпечує зону для відпочинку.

Попри компактність простору, підняття бокового крила відразу ж з’єднує користувачів із довкіллям і створює відчуття відкритості, яким можна насолоджуватися, навіть за робочим столом.

«NOMADPro CANTER» буде показаний на офіційних цифрових каналах FUSO, на автомобільних виставках та під час дорожніх турів у японському регіоні Канто у 2023 році.