Hyundai та Kia представили нову систему приводу Uni Wheel

Hyundai та Kia представили нову систему приводу Uni Wheel

Корпорація Kia та Hyundai Motor Company представили Uni Wheel — універсальну систему приводу коліс, яка, як вони сподіваються, зробить революцію в дизайні майбутніх електромобілів. 

Збільшення запасу ходу та пасажирського простору

Uni Wheel — це функціонально інтегрована система приводу коліс, яка значно збільшує вільний простір всередині електромобіля (EV) шляхом переміщення основних компонентів системи приводу у вільний простір всередині колеса. 

В автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння потужність передається від двигуна через трансмісію до коліс за допомогою карданних валів і шарнірів рівних кутових швидкостей. В електромобілях двигун і трансмісія замінені електродвигуном і редуктором, але кінцевий спосіб передачі енергії на колеса залишається тим самим. 

Uni Wheel відкриває нові можливості й дозволяє створити конфігурацію з горизонтальною поверхнею, перемістивши редуктор електромобіля всередину ступиці, розташувавши компактний індивідуальний двигун поруч з кожним колесом, зменшивши довжину приводних валів. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Система звільняє значно більше внутрішнього простору порівняно зі звичайними системами приводів, що дає змогу створювати майбутні мобільні продукти, оптимізовані для різних застосувань, наприклад, спеціалізовані транспортні засоби.

(Зліва направо) Структура електромобіля та структура електромобіля, оснащеного колесом Uni Wheel. Фото: Hyundai Motor

Останні досягнення в галузі електрифікації, автономного водіння та технологій зв’язку перетворюють транспортні засоби на житловий простір. Зосередженість Kia та Hyundai Motor на використанні простору в архітектурі майбутніх автомобілів ще більше підвищить їхню споживчу цінність і надасть власникам багатший користувацький досвід.

Вдосконалення технології

Uni Wheel використовує спеціальну конфігурацію планетарної передачі, що складається з сонячної шестерні в центрі, чотирьох шестерень з обох боків і кільцевої шестерні, що оточує цю конструкцію. Потужність, що генерується двигуном, передається на сонячну шестерню, яка, в свою чергу, зачіпає зубчасті шестерні, що обертають кільцеву шестерню. Вона з’єднана з колесом, яке приводить транспортний засіб в рух.

Внутрішня частина універсальної системи приводу коліс. Фото: Hyundai Motor

Шестерні Uni Wheel з’єднані одна з одною, утворюючи дві тяги, і цей багатоланковий механізм забезпечує багатовісний рух Uni Wheel з широким діапазоном артикуляції підвіски.

Зовнішній вигляд універсальної системи приводу коліс. Фото: Hyundai Motor

Традиційна система приводу страждає від зниження ефективності та довговічності, оскільки кут відхилення приводного валу збільшується при русі по нерівній, хвилястій поверхні. Uni Wheel може передавати потужність майже без зміни ефективності незалежно від руху коліс, забезпечуючи довговічність і комфорт під час їзди.

Hyundai Motor та Kia постійно перевіряють стабільність, ефективність та довговічність Uni Wheel за допомогою різноманітних тестів, щоб вдосконалити розробку. Також вони продовжуватимуть працювати над підвищенням її ефективності шляхом регулювання передавального числа редуктора та модернізації системи змащення та охолодження.

Hyundai Motor та Kia подали заявки та зареєстрували вісім патентів на Uni Wheel у Південній Кореї, а також у США та Європі.