Перший погляд на оновлені Škoda Scala та Škoda Kamiq

Перший погляд на оновлені Škoda Scala та Škoda Kamiq

Škoda Auto оприлюднила перші офіційні ескізи екстер’єру оновлених версій компактної моделі Scala та міського позашляховика Kamiq.

Покращені технологічні можливості та зміни у дизайні

Через чотири роки після запуску виробництва Škoda Scala та Škoda Kamiq готуються до оновлення. Покращені технологічні можливості та зміни у дизайні підкреслюють ключові характеристики кожної моделі, такі як динамічна привабливість Scala та міцний зовнішній вигляд Kamiq. 

Обидві моделі отримали оновлені фари головного світла, передній та задній бампери та решітку радіатора. Нові легкосплавні диски та напис на задніх дверцятах у фірмовому стилі Škoda елегантно завершують оновлення.

Обидві моделі чеського автовиробника вирізняються прогресивним дизайном і технологічними удосконаленнями, а також отримають опції, які раніше були доступні лише для автомобілів вищого класу. 

Звужені фари та передні бампери з бічними крилами для Scala

Тонкіші фари Scala простягаються аж до решітки радіатора, підкреслюючи динамічну привабливість автомобіля. 

Повітрозабірник нового переднього бампера розділений додатковими бічними крилами. Пофарбовані в колір кузова, вони також присутні в дифузорі на оновленому задньому бампері, який обрамлений кристалічними елементами. 

Задні ліхтарі тепер мають новий, більш вишуканий графічний дизайн.

Більше рис позашляховика для Kamiq

Оновлений Kamiq отримав у зовнішності більше рис позашляховика. Верхній елемент фірмових роздвоєних фар став ще тоншим і має більш виразний дизайн. 

Більша за розміром і більш вертикальна решітка радіатора Škoda має характерні подвійні планки, які внизу утворюють U-подібну форму. 

У передньому бампері пофарбована область під решіткою радіатора і повітрозабірник підкреслюють ширину автомобіля, доповнені міцним сріблястим дифузором, який забезпечує захист днища. 

Задній дифузор складається з широкої верхньої частини чорного кольору та міцної нижньої частини сріблястого кольору. Оновлена L-подібна форма задніх ліхтарів візуально поєднується з відбивачами, які також мають L-подібну форму.

Світова онлайн-прем’єра нових Scala та Kamiq відбудеться 1 серпня.