Kia EV5: нова зірка на небосхилі електричних позашляховиків

Kia EV5: нова зірка на небосхилі електричних позашляховиків

Нещодавно компанія KIA представила свій новітній електромобіль — EV5, компактний позашляховик, який поєднує в собі футуристичний дизайн, просторий салон та вражаючі характеристики.

Сміливий та лаконічний зовнішній вигляд

EV5 черпає натхнення у філософії дизайну KIA «Opposites United», яка охоплює гармонію між природними та штучними елементами.

EV5 має міцний та масивний кузов із гострими та кутастими лініями, що створює виразний та впевнений вигляд.

Передня панель має витончену цифрову «Тигрову морду», яка замінює традиційну решітку радіатора тонкими світлодіодними ліхтарями, що нагадують усіяні зірками сузір’я.

Задня частина має занижений спойлер, який покращує аеродинаміку, та пластину захисту, що підкреслює міцність позашляховика.

EV5 пропонує на вибір дев’ять глянцевих і один матовий колір, а також кілька вражаючих дизайнів колісних дисків.

Сучасний та натхненний інтер’єр

EV5 має на меті забезпечити комфортний і приємний простір для своїх пасажирів, схожий на домашню вітальню.

Приладова панель має два великі екрани, які інтегрують функції навігації, інформаційно-розважальної системи та клімат-контролю.

Сидіння обтягнуті коричневою шкірою і мають цікаву особливість: між водійським і пасажирським сидіннями є зона, схожа на подушку, яка дозволяє їм затишно розташуватися один біля одного.

Задні сидіння складаються, розширюючи вантажний відсік, а підсвічування можна регулювати відповідно до різних уподобань та ситуацій.

Потужна та ефективна робота

Очікується, що EV5 використовуватиме ту саму електричну платформу, що й інші нові моделі електромобілів Kia, яка підтримує швидку зарядку, 800-вольтову електричну архітектуру та різні варіанти батарей.

EV5, ймовірно, буде пропонуватися в одно- та двомоторній версіях, причому остання з них матиме повний привід.

Запас ходу EV5 може становити понад 300 миль на одному заряді, залежно від розміру батареї та умов водіння.

Глобальний запуск у 2023 році

У другій половині 2023 року EV5 буде представлений у Китаї, а потім на інших ринках, таких як Європа та Північна Америка. Kia розкриє більше деталей про EV5 на Kia EV Day у жовтні, заході, присвяченому лінійці електромобілів та баченню бренду. Очікується, що EV5 буде коштувати близько 40 000 доларів.

Kia EV5 є багатообіцяючим доповненням до ринку електричних позашляховиків, пропонуючи унікальне поєднання стилю, простору та продуктивності.