Новий Crown Sedan від Toyota з можливістю роботи на водні

Новий Crown Sedan від Toyota з можливістю роботи на водні

Toyota Motor Corporation, провідний японський автовиробник, представила свою абсолютно нову модель Crown Sedan, яка буде доступна для замовлень з 13 листопада. Нова модель є частиною чотирьох нових моделей Crown, які Toyota анонсувала минулого року, представляючи «Crown для нової ери».

Новий седан з елегантним дизайном та просторим салоном

Новий Crown Sedan вирізняється плавним та елегантним зовнішнім виглядом, з дизайном у формі молота та великою трапецієподібною решіткою радіатора, які підкреслюють його статус флагманського автомобіля Toyota.

Новий Crown Sedan
Новий Crown Sedan

Інтер’єр витриманий і просторий, з великою панеллю під дерево та консоллю, які створюють острівну архітектуру. У салоні також є заспокійливе непряме освітлення, що відображає японську естетику гостинності.

Новий Crown Sedan

Новий Crown Sedan має триметрову колісну базу, що забезпечує просторий салон із численними функціями гостинності. Адаптивна система підвіски автомобіля забезпечують плавність та комфорт їзди, мінімізуючи вплив нерівностей дороги та вібрацій.

Новий Crown Sedan

Уперше для Crown: електромобіль на паливних елементах

Новий Crown Sedan також пропонує опцію електромобіля на паливних елементах (FCEV), яка є першою для серії Crown.

Новий Crown Sedan

Новий Crown Sedan FCEV використовує таку ж високопродуктивну систему паливних елементів, як і Mirai, спеціальна модель Toyota FCEV. Він може проїхати близько 820 кілометрів за трихвилинну заправку воднем.

Новий Crown Sedan FCEV

Новий Crown Sedan також має гібридний електромобіль (HEV), який оснащений нещодавно розробленою 2,5-літровою багатоступеневою гібридною системою. Система поєднує в собі двигун і два електродвигуни зі ступінчастими передачами, досягаючи як динамічних характеристик, так і паливної ефективності. Система також дає змогу використовувати низькі оберти двигуна на високих швидкостях, забезпечуючи тиху роботу.