Hyundai i30 отримав оновлення: свіжий дизайн та технології

Hyundai i30 отримав оновлення: свіжий дизайн та технології

Новий Hyundai i30 представлений зі сміливими дизайнерськими рішеннями, а також оновленими функціями зв’язку та безпеки.

Hyundai Motor щойно підняв завісу над останньою ітерацією сімейства i30, продемонструвавши набір сміливих дизайнерських удосконалень, сучасних функцій зв’язку та передових систем безпеки. 

Новий i30, доступний у кузовах хетчбек, фастбек та універсал, а також у спортивному виконанні N Line, обіцяє задовольнити різноманітні вподобання клієнтів.

Hyundai i30 N Line 2024 фастбек
Hyundai i30 N Line 2024 фастбек

Дизайн та стиль

Екстер’єр нового i30 впізнається виразною передньою частиною та витонченою задньою частиною з оновленими елементами, такими як решітка радіатора, вставка на бампері та корпуси протитуманних фар.

Hyundai i30 N Line 2024 фастбек
Hyundai i30 N Line 2024 фастбек

Світлодіодні фари та задні ліхтарі тепер входять до стандартної комплектації. Модель також оснащується 16-дюймовими легкосплавними дисками нового дизайну. 

Hyundai i30 2024 хетчбек
Hyundai i30 2024 хетчбек

Палітра кольорів розширилася до 12 варіантів, включаючи сім нових відтінків, серед яких Abyss Black Pearl та Ultimate Red Metallic.

Вдосконалення інтер’єру

Оновлення дизайну триває і всередині. Спеціальна фарба була нанесена на аварійний майданчик, щоб зробити його більш приємним і гладким на дотик, а центральний тунель був пофарбований у глянцевий чорний колір.

Інтер'єр Hyundai i30 2024 фастбек
Інтер’єр Hyundai i30 2024 фастбек

Чорний інтер’єр можна поєднувати з чотирма сучасними варіантами оздоблення сидінь: повністю тканинним, тканинним та шкіряним, повністю шкіряним, а також текстильною замшею та шкірою. Також додано три нові моделі сидінь. 

Салон Hyundai i30 2024 універсал
Салон Hyundai i30 2024 універсал

i30 N Line

Оновлений дизайн i30 N Line отримав ще більш спортивні естетичні елементи. Це проявляється у більш сміливих сітках решітки радіатора. Раніше повністю чорні, вставки бічних отворів переднього бампера для i30 N Line тепер мають темні металеві акценти. 

Hyundai i30 N Line 2024 універсал
Hyundai i30 N Line 2024 універсал

Потрійні горизонтальні лінії червоного кольору прикрашають інтер’єр зі шкіри та текстильної замші. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Нова бічна спідниця також має вставку з темного металу. Клієнти можуть обирати між новими 17-дюймовими та 18-дюймовими легкосплавними дисками N Line.

Hyundai i30 N Line 2024 хетчбек
Hyundai i30 N Line 2024 хетчбек

Технології та безпека

Завдяки стандартному 4,2-дюймовому кольоровому РК-дисплею, портам USB Type-C, оновленню карт OTA та опціональному 10,25-дюймовому цифровому дисплею, i30 має більше можливостей для зв’язку, ніж будь-коли раніше. 

Hyundai i30 2024 універсал
Hyundai i30 2024 універсал

Функції безпеки Hyundai Smart Sense, такі як Система попередження фронтального зіткнення (FCA) та система стеження за смугою руху (LFA), входять до стандартної комплектації.

Більше комфорту для клієнтів

Для кращого освітлення салону та багажника були додані світлодіодні ліхтарі. Завдяки передньому та задньому датчикам паркування (PDW), що входять до стандартної комплектації, водії отримують попередження при виявленні перешкоди, коли автомобіль рухається вперед або назад на низьких швидкостях.

Для підвищення паливної ефективності клієнти можуть обрати силову установку з м’якою гібридною системою 48 В. Ця система підтримує двигун внутрішнього згоряння, додаючи електричну енергію на різних етапах руху, таких як старт, прискорення та рекуперація.

Виробництво нового i30 планується розпочати у квітні 2024 року на заводі Hyundai в Ношовіце, Чехія.