Новий Renault Captur: свіжий погляд на позашляховик В-сегменту

Новий Renault Captur: свіжий погляд на позашляховик В-сегменту

Компанія Renault представила останню версію свого популярного позашляховика B-сегмента — новий Renault Captur, який вирізняється більш динамічним дизайном та передовими технологіями. 

Дизайн та персоналізація

Новий Captur має оновлений екстер’єр з новою передньою частиною, що надає йому більш преміального вигляду. 

Новий Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Нові передні фари оснащені повністю світлодіодними технологіями в стандартній комплектації на всіх рівнях оздоблення. Так само, як і на New Clio, світлодіодні денні ходові вогні мають вертикальну форму напівромба, натхненну логотипом бренду. 

Передні фари нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Корпус задніх ліхтарів тепер прозорий, відкриваючи внутрішню частину ламп. У поєднанні з новим логотипом та оновленим розсіювачем ця особливість надає задній частині більш сучасного вигляду.

Задні ліхтарі нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Новий Captur має три варіанти комплектації. Комплектація Evolution має 17-дюймові колісні диски Flexwheel з матовою чорною окантовкою на нижній частині кузова та довгими чорними передніми та задніми накладками на ремені безпеки.

Вища комплектація Techno має абсолютно нові 18-дюймові легкосплавні диски та чорну глянцеву окантовку нижньої частини кузова та лінії ременів.

Нове оздоблення Esprit Alpine одразу впізнається за логотипами Ice Black, обрамленням вікон High Gloss Black, 19-дюймовими колісними дисками особливого дизайну та розміру, аеродинамічним спліттером та передніми та задніми накладками на пороги, пофарбованими у матовий колір Slate Grey. 

Новий Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Captur пропонує двоколірний кузов з 14 можливими варіантами фарбування, що дозволяє персоналізувати його відповідно до індивідуальних смаків. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Інтер’єр та передові технології 

Інтер’єр Renault Captur також зазнав оновлень. Автомобіль отримує мультимедійну систему OpenR Link із вбудованим Google (залежно від комплектації). Вона включає в себе бортові технології з Android Automotive 12.

Інтер’єр нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Новий 10,4-дюймовий вертикальний сенсорний екран у центрі головної консолі дозволяє користувачам скористатися ексклюзивним інтерактивним контентом, а також широким спектром послуг.

Інтер’єр нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Атмосфера салону одразу стає сучасною та гостинною завдяки новій оббивці. Сіра та вересково-сіра тканина сидінь в оздобленні Evolution доповнена жовтою прострочкою в оздобленні Techno, а на бічних опорах передніх сидінь нанесені ромбики Renault. 

Нове оздоблення Esprit Alpine має багатофактурну зернисту тканину на сидіннях та дверних панелях, а також синьо-сіру вставку на приладовій панелі. У салоні також багато відсилань до бренду Alpine, символу спортивної елегантності по-французьки: національний прапор у бічних трубах, ремені безпеки з синьою прострочкою, спортивні педалі з алюмінієвим покриттям, фірмові дверні пороги та особливе рульове колесо. 

Інтер’єр нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Простір для колін пасажирів ззаду залишається одним з найкращих на ринку  — 221 мм, завдяки сидінню задньої лавки, що відкидається назад на 16 см. Ця особливість стала візитною карткою Captur. Це дозволяє користувачам створювати більше простору для вантажу або пасажирів за потреби. У салоні передбачено 24,7 л простору для зберігання речей, включаючи 7-літровий бардачок і, залежно від версії, кишені для карт на спинках передніх сидінь.

Пасажирські задні місця нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Місткість багажника нового Captur має максимальний об’єм 616 літрів, коли заднє сидіння повністю висунуте вперед. Багажник має модульну конструкцію: заднє сидіння розсувається на 16 см, а підлога знімається, утворюючи рівний простір. Зі складеними задніми сидіннями (2/3-1/3) довжина багажника становить 1,57 м. 

Багажник нового Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Продуктивність та ефективність

Під капотом Новий Captur оснащується низкою двигунів з декількома джерелами енергії, в тому числі повним гібридним двигуном E-Tech 145, який має особливу популярність у Франції. Також доступний двопаливний двигун (бензин/зріджений газ) в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Новий Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Повністю гібридний двигун E-Tech має два електродвигуни (потужністю 36 кВт і високовольтний стартер-генератор потужністю 18 кВт), що поєднуються з 1,6-літровим 4-циліндровим бензиновим двигуном потужністю 69 кВт (94 к.с.) і батареєю ємністю 1,2 кВт·год.

Новий Renault Captur E-Tech Hybrid, в комплектації Esprit Alpine

Автомобіль завжди стартує в електричному режимі і може працювати в повністю електричному режимі до 80% часу в місті. У міському циклі, наприклад, це забезпечує економію палива до 40% у порівнянні зі звичайним бензиновим двигуном.

Безпека та допоміжні засоби керування

Renault продовжує надавати пріоритет безпеці в новому Captur, оснащуючи його системами допомоги водієві нового покоління та вдосконаленнями програми «Людина понад усе». Автомобіль оснащений такими функціями, як Active Driver Assist для автономного водіння 2-го рівня та предиктивний гібридний режим водіння, що підкреслює як активну, так і пасивну безпеку.

Завдяки цим оновленням новий Renault Captur збереже свою присутність на ринку міських позашляховиків, пропонуючи поєднання стилю, технологій та безпеки, що неодмінно сподобається водіям, які шукають «voiture à vivre» — автомобіль для життя. Автомобіль буде доступний в Європі з квітня 2024 року.