Світова прем'єра нового Mercedes-AMG GT 63 S E Performance на перегонах Формули-1

Світова прем'єра нового Mercedes-AMG GT 63 S E Performance на перегонах Формули-1

Mercedes-AMG в Шанхаї представив останню модель, GT 63 S E Performance, під час уїк-енду Формули-1, що знаменує собою прогрес у гібридних технологіях і продуктивності в секторі розкішних автомобілів.

Технічні особливості нового Mercedes-AMG GT 63 S E Performance

Нова топова модель поєднує в собі двигун V8 з електродвигуном. 4,0-літровий бітурбодвигун V8 в поєднанні з електричним приводом AMG забезпечує загальну потужність системи в 816 к.с. і максимальний крутний момент в 1420 Нм. Таке оснащення дозволяє автомобілю розганятися від 0 до 100 км/год всього за 2,8 секунди, що робить його найшвидшим спринтером у своїй серії з максимальною швидкістю 320 км/год.

GT 63 S E Performance оснащений інноваційними функціями, такими як підвіска AMG Active Ride Control з напівактивною стабілізацією поперечної стійкості та активним рульовим керуванням задньої осі, що підвищують динаміку та комфорт водіння.

Трансмісія автомобіля включає електродвигун потужністю 204 к.с., розташований на задній осі, що сприяє поліпшенню розподілу ваги й керованості, безпосередньо приводячи в рух задні колеса, з можливістю також передавати зусилля на передні за необхідності.

Автомобіль також представляє високопродуктивну батарею AMG High Performance, яка використовує технологію прямого охолодження, що дозволяє охолоджувати кожну з 560 комірок батареї окремо за допомогою незаймистої рідини.

Ця система, натхненна технологіями Формули-1, підтримує оптимальну температуру батареї для продуктивності, безпеки та довговічності. Батарея підтримує скромний запас ходу лише на електротязі — 13 км, а заряджати її можна від стандартної побутової розетки або настінної коробки.

До додаткових функцій відносяться вісім програм водіння AMG Dynamic Select, які налаштовують ходові характеристики автомобіля в різних режимах, таких як електричний, комфортний і спортивний.

Мультимедійна система MBUX 

Мультимедійна система MBUX (Mercedes-Benz User Experience) з дисплеями для гібридних автомобілів інтуїтивно зрозуміла і здатна до навчання. AMG GT 63 S E PERFORMANCE містить численні дисплеї та функції, характерні для AMG і гібридних автомобілів. 

Ексклюзивні пункти меню, такі як “AMG Performance”, підкреслюють спортивний характер. Гібридну технологію можна також відчути візуально: високоякісна графіка візуалізує потік потужності приводної системи. Також можна переглянути швидкість, потужність, крутний момент і температуру електромобіля.