MAN TGE 4x4 змінив колеса на гусениці

MAN TGE 4x4 змінив колеса на гусениці

Компанія MAN Truck & Bus спільно з профільною австрійською майстернею TrackSystems представила фургон в Австрії для раніше неможливих операцій, пов’язаних з унікальною прохідністю. 

Мікроавтобус TGE 3.180 колісної формули 4×4 обладнаний спеціальним приводом гусениці. Це дозволяє їздити по засніжених схилах або мулистих луках навіть взимку, наприклад, до альпійських пасовищ, готелів або гірськолижних підіймачів.

Гусениці дозволяють їздити по засніжених схилах © MAN Truck & Bus
або мулистих луках навіть взимку © MAN Truck & Bus

Модифікація TGE 3.180 отримала 30-міліметровий ліфт-кит Seikel і сам гусеничний комплект, який дозволяє пересуватися по засніжених гірських серпантинах. А ще він не вимагає технічного втручання в конструкцію самої машини й легко ставиться без допомоги фахівців.

© MAN Truck & Bus

Самостійна установка комплекту являє собою процес, схожий на звичайну заміну коліс. Навіть пластина-перехідник кріпиться стандартними колісними болтами. Операція займає не більше ніж годину. Надбавка до маси фургону складе близько 300 кг, а ширина збільшиться з двох до 2,4 м.

Самостійна установка гусеничного комплекту являє собою процес, схожий на звичайну заміну коліс. © MAN Truck & Bus

На машині встановлена 8-ступінчаста автоматична коробка передач. При русі на гусеничному комплекті коробка не стане забиратися вище третьої передачі, а максимальна швидкість складе не більше 50 км/год. 

© MAN Truck & Bus

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Такому автомобілю заборонено виїжджати на дороги загального користування, проте швидке повернення до звичайного стану зведе дану незручність до мінімуму. Поки це одиничний проєкт, але не виключено, що скоро він буде запропонований для машини як опція. Інженери вже говорять, що переобладнати можна буде й інші варіанти кабіни, наявні у моделі.

© MAN Truck & Bus