Girteka Logistics закуповує 2000 вантажівок Volvo FH останнього покоління

Girteka Logistics закуповує 2000 вантажівок Volvo FH останнього покоління

Одна з провідних європейських логістичних компаній Girteka Logistics, що базується в Литві та має власний автопарк з 8000 вантажівок, придбала 2000 вантажівок Volvo FH останнього покоління, які будуть виготовлені вже цього року.

«Новий Volvo FH оптимізує час безвідмовної роботи й паливну економічність, і водночас пропонує водієві відмінні робочі умови. Завдяки цим інвестиціям ми надамо свій внесок у підвищення безпеки на дорогах, а також знизимо викиди внаслідок видатної паливної ефективності. Ми дуже раді співпрацювати з Volvo Trucks на шляху до нульового ризику аварій і зниження впливу на навколишнє середовище», — прокоментував покупку Едвардс Ляховічюс, генеральний директор Girteka Logistics.

© AB Volvo

Volvo Trucks нещодавно запустила абсолютно нову лінійку вантажівок, в тому числі флагманську модель для далеких перевезень Volvo FH. Volvo FH відрізняється новою кабіною з ергономічним робочим місцем водія з цифровими й динамічними панелями приладів і екранами, V-подібними адаптивними фарами дальнього світла для підвищення безпеки, а також поліпшеною паливною економічністю. Версія Volvo FH з I-Save поєднує в собі додатковий економний двигун D13TC Euro 6 D і розширені функції економії палива, що дозволяє скоротити паливні витрати до 10%.

© AB Volvo

Велика частина з 2000 нових замовлених Girteka Logistics вантажівок Volvo FH доводиться на версію з I-Save. «Ми протестували Volvo FH з I-Save і виявили великий потенціал економії палива, що добре як для бізнесу, так і для клімату», — підтвердив корисність I-Save Едвардс Ляховічюс.

© AB Volvo

Варто зазначити, що цей контракт з Girteka Logistics став другою великою корпоративною угодою для Volvo Trucks в цьому місяці. На початку лютого транспортно-логістична компанія Lannutti Group замовила 1000 новітніх тягачів Volvo FH, також оснащених технологією економії палива I-Save, про що ми повідомляли раніше.