Енергетики Закарпаття отримали нову автовишку марки СTE

Енергетики Закарпаття отримали нову автовишку марки СTE

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС відвантажив на адресу енергетиків Закарпаття автовишку СTE B-LIFT 187 на шасі ISUZU.

Автогідропідйомник призначений для підйому робітників з інструментами й матеріалами на висоту до 18,0 метрів для виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт.

Конструкція стріли автовишки CTE B-LIFT 187 – трисекційна телескопічна коробчатого профілю. Кут повороту стріли — 360 градусів.

Люлька має можливість повороту 60+60 град.  відносно своєї осі обертання, що забезпечує додатковий комфорт і зручність при роботі, та збільшує робочу зону обслуговування. Максимальний горизонтальний виліт стріли — 9,0 м. Вантажопідйомність люльки — 250 кг. 

Автовишка CTE B-LIFT 187 в стандартній комплектації обладнана люлькою з електроізоляцією, що дозволяє оператору проводити роботи на лініях електропередачі й зв’язку під напругою до 1000 В без відключення електроенергії. Управління обладнанням здійснюється за допомогою декількох пультів: нижнім пультом управління на платформі автомобіля (керування з землі) і за допомогою пульта управління в люльці.

Загалом АЛЬФАТЕКС пропонує широкий асортимент автогідропідйомників, з робочою висотою підйому від 17 до 62 метрів.