Майже 30 000 замовлень: маленький електрокар викликав неабиякий ажіотаж

Майже 30 000 замовлень: маленький електрокар викликав неабиякий ажіотаж

Перший офіційний прайс-лист був опублікований для Швейцарії, де Microlino коштуватиме від 15 340 доларів США.

Один маленький швейцарський мікрокар викликав надзвичайно великий фурор. Чотириколісний електромобіль, відомий як Microlino, зібрав понад 30 000 замовлень.

Минулого місяця компанія Micro Mobility Systems оголосила про початок виробництва перших 999 автомобілів Microlino серії Pioneer.

Фото: Micro Mobility Systems

А нещодавно компанія офіційно відкрила конфігуратор, щоби дати змогу раннім послідовникам почати створювати власні автомобілі Microlino до початку виробництва.

Microlino, який має одностулкові передні двері в стилі BMW Isetta, розроблений як новий погляд на чотириколісні електромобілі, призначені для міських водіїв.

Фото: Micro Mobility Systems

Він знаходиться десь між звичайним автомобілем та мотоциклом, займаючи набагато менше місця, ніж звичайний автомобіль, але зберігаючи водночас переваги закритого автомобіля за вологостійкістю поряд зі збільшеною місткістю.

Фото: Micro Mobility Systems

З багажником об’ємом 230 літрів та сидінням для двох, Microlino може стати ідеальним транспортним засобом для пар та невеликих сімей, які не хочуть возитися з повнорозмірним автомобілем у місті.

Фото: Micro Mobility Systems

Попри свої невеликі розміри, Microlino має досить вражаючу продуктивність. Двигун потужністю 12,5 кВт (пікова потужність 19 кВт) забезпечує максимальну швидкість 90 км/год.

Акумулятор найвищої ємності забезпечує запас ходу автомобіля до 230 км, що має бути достатньо більшості міських жителів. Насправді багато водіїв, ймовірно, виявлять, що вони можуть обійтися зарядкою раз на тиждень при проживанні в місті.

Microlino вагою 535 кг належить до класу транспортних засобів L7e у Європі, що означає, що технічно це квадроцикл, а не автомобіль. Однак у ньому все ще використовується автомобільний стиль конструкції, наприклад, його шасі є цілісним, а не трубчастим, що поширено в цьому класі транспортних засобів.

Фото: Micro Mobility Systems

Невеликі розміри та легка конструкція автомобіля дозволяють використовувати менше матеріалів та компактнішу батарею, з можливістю встановлення батарей ємністю 6, 10,5 або 14 кВт•год.

Перший офіційний прайс-лист був опублікований для Швейцарії, де Microlino коштуватиме від 14 990 швейцарських франків із ПДВ (приблизно 15 340 доларів США). У Європі ціна буде починатися від 12 500 євро без ПДВ (приблизно 13 400 доларів США), хоча точні ціни для кожної країни будуть оголошені ближче до офіційного запуску кожної країни.

Фото: Micro Mobility Systems

Очікується, що виробничі потужності на заводі в Турині, Італія, почнуть випускати 1500 автомобілів на рік, а згодом їх кількість збільшиться до 10 000 автомобілів на рік.

Постачання клієнтам у Швейцарії розпочнуться цього літа, а поставки до Німеччини та Італії очікуються до кінця 2022 року.