Крижаний заїзд Hyundai N: IONIQ 5 N дрифтує на замерзлих озерах

Крижаний заїзд Hyundai N: IONIQ 5 N дрифтує на замерзлих озерах

Hyundai N готова взяти ринок електромобілів штурмом зі своїм новим IONIQ 5 N, високопродуктивним електромобілем, який обіцяє доставити задоволення і захоплення на будь-якій дорозі.

IONIQ 5 N базується на IONIQ 5, першій спеціалізованій платформі електромобіля Hyundai (E-GMP), але з деякими особливостями: у ньому застосовані технології та досвід N, отримані в автоспорті, щоби підвищити його потужність, керованість і стиль.

Очікується, що IONIQ 5 N дебютує в липні 2023 року як перший серійний електромобіль від бренду N, спортивного підрозділу Hyundai. Щоби продемонструвати його можливості, Hyundai N випустив тизерне відео, де IONIQ 5 N проходить екстремальні зимові випробування у Швеції разом з автомобілем i20 N WRC Rally 1 команди Hyundai Motorsport.

Як IONIQ 5 N поводиться взимку?

Випробувальний полігон Hyundai Mobis в Ар’єплогі, Швеція, є ідеальним місцем для тестування нових автомобілів у суворих зимових умовах. Температура може опускатися до -30°C, а зледенілі поверхні забезпечують низьке зчеплення з дорогою та створюють великі труднощі для водіїв.

Інженери Hyundai N протестували IONIQ 5 N в цих умовах, щоби переконатися, що він може збалансувати свій чуйний характер із безпекою та передбачуваністю в мінусових ситуаціях. Вони оптимізували двомоторну архітектуру IONIQ 5 для роботи з повним приводом (AWD), використовуючи ноу-хау, отримані під час участі Hyundai у чемпіонаті світу з ралі (WRC).

IONIQ 5 N також оснащений деякими інноваційними технологіями, які покращують його здатність проходити повороти та дрейфувати. Наприклад, він має систему e-LSD (електронний диференціал підвищеного тертя), яка контролює датчики коліс і розподіляє крутний момент для поліпшення зчеплення з дорогою та керованості.

Він також має N Drift Optimizer, який інтегрує різні параметри, такі як розподіл крутного моменту, жорсткість підвіски, зусилля на рульовому колесі та e-LSD, щоб створити режим водіння, призначений для дрифту. Це допомагає водіям усіх рівнів майстерності насолоджуватися дрифтом, навіть на слизькому льоду та снігу.

Що ще можна очікувати від IONIQ 5 N?

IONIQ 5 N — це не тільки спортивний автомобіль, але й електромобіль, який втілює бачення Hyundai щодо сталого майбутнього. IONIQ 5 N є частиною стратегії електрифікації бренду N, яка почалася з концепт-кара N 2025 Vision Gran Turismo і продовжилася прототипом RM20e та гоночним автомобілем Veloster N ETCR. IONIQ 5 N стане першим серійним електромобілем, який передасть клієнтам досвід електрифікації N.

IONIQ 5 N також буде стильним автомобілем, який відображає еволюцію бренду N. Він матиме особливий дизайн, що поєднує футуристичний вигляд IONIQ 5 зі спортивними елементами бренду N.

Ми з нетерпінням чекаємо, щоби побачити більше про IONIQ 5 N, коли він дебютує пізніше цього року. Слідкуйте за оновленнями та подробицями про цей захоплюючий електричний спортивний автомобіль від Hyundai N.