Гейм, сет, матч: Renault 5 E-Tech Roland Garros

Гейм, сет, матч: Renault 5 E-Tech Roland Garros

Привітайтеся з Renault 5 E-Tech Roland Garros — з’явилася спеціальна версія хетчбека з нульовим рівнем викидів.

Презентація Renault 5 E-Tech

Як один із преміум-партнерів Відкритого чемпіонату Франції з тенісу з 2022 року, Renault матиме великий стенд на цьогорічному заході з експозицією, присвяченою 5 E-Tech.

І з 20 травня по 9 червня саме там публіка зможе вперше побачити спеціальну серію Roland Garros, до того, як вона з’явиться в автосалонах наступного року.

Модель 5 E-Tech Roland Garros буде доступна в одному з чотирьох кольорів, що підкреслюють її спортивний дизайн: перлинно-білий, опівнічно-синій, зоряно-чорний і останній, ексклюзивний для цієї моделі колір — матовий шиферний сірий.

Хромована сатинована обробка даху створює ефект двоколірного контрасту, який доповнюється текстильним покриттям даху з зернистої плівки кольору Satin Black, а 18-дюймові легкосплавні диски “Ecrou” з алмазним вирізом виконані у глянцевому чорному кольорі з центральним ковпаком кольору Matt Slate Grey.

На нижній частині передніх дверей 5 E-Tech розміщено логотип Roland Garros, що нагадує хрест Андрія Первозванного, який, своєю чергою, натхненний архітектурою стадіону, на якому проводиться тенісний турнір Великого шолома.

Тенісні дотики всередині салону

Всередині 5 E-Tech Roland Garros має спеціальну світло-сіру оббивку з графічним плетінням, натхненну одягом зі світу спорту. Бічні підлокітники оздоблені синіми опорами з оббивкою TEP, а на спинках сидінь розміщено логотип Roland Garros.

Оскільки Відкритий чемпіонат Франції з тенісу — єдиний тенісний турнір Великого шолома, що проводиться на ґрунтовому покритті, його поверхня надихнула на створення деяких інших елементів інтер’єру Roland Garros. Так, під вентиляційним отвором для пасажирів є вишивка “синьо-біла глина”, а індукційний зарядний килимок для смартфонів містить порошок червоної глини, який використовується при виготовленні. Навіть килимки з петлевим ворсом мають колір червоної глини, щоб власники постійно пам’ятали про цю поверхню.

Тим часом перемикач передач e-pop має вигляд, що імітує ручки тенісних ракеток, а на його торці — логотип Roland Garros, в той час, як на приладовій панелі з підсвічуванням розміщена атласна металева смужка з написом “Roland Garros Paris”. Нарешті, на дверних порогах з матового алюмінію знову зображено хрест Андрія Первозванного, а також повторювана легенда “Roland Garros Paris”.

Для самого турніру Renault надає парк зі 180 автомобілів для логістичних перевезень за лаштунками. З них 88 відсотків електрифіковані: 70 електромобілів Scenic E-Tech, 30 гібридних позашляховиків Rafale E-Tech, 40 гібридних позашляховиків Espace E-Tech і 20 гібридних кросоверів Austral E-Tech.

Також буде чотири автобуси, забезпечені чвертю Renault 5s 1970-х років, які були переобладнані для роботи на електричній енергії компанією The Originals Renault – La Collection.