Mercedes-Benz Trucks відкрив зарядний парк для клієнтів у Верті

Mercedes-Benz Trucks відкрив зарядний парк для клієнтів у Верті

Зарядний парк для електровантажівок запущений у співпраці з сервісним підрозділом Netze BW.

Компанія Mercedes-Benz Trucks спільно зі своїм партнером, сервісним підрозділом Netze BW, відкрила зарядний парк для клієнтів у місті Верт-на-Рейні. 

У зарядному парку для електровантажівок клієнти можуть протестувати зарядні станції від різних виробників, а також попрацювати з експертами Mercedes-Benz Trucks на місці, щоб плавно перейти до електронної мобільності.

Фото: Mercedes-Benz Trucks

У процесі переходу до електронної мобільності наша мета – запропонувати нашим клієнтам щось більше, ніж просто електрична вантажівка. Ми хочемо надати інтегроване рішення, яке включає консалтинг і рішення щодо зарядної інфраструктури. Наш зарядний парк для клієнтів у Верті є невід’ємною частиною цього підходу і наочно показує клієнтам, як може виглядати зарядна інфраструктура для їх застосування.

Міхаель Шайб, керівник відділу управління продуктами Mercedes-Benz Trucks

Різні зарядні рішення, доступні для тестування

Для початку в зарядному парку eTruck Charging Park є шість станцій різних виробників з потужністю від 40 до 300 кВт. Парк має модульну структуру, щоб зарядні станції можна було додавати або замінювати при необхідності. Надаючи різні варіанти заряджання в одному місці, клієнти мають можливість порівняти їх безпосередньо. 

Фото: Mercedes-Benz Trucks

Також потенційні клієнти мають можливість протестувати електровантажівки eActros 300/400 для важких перевезень та отримати інформацію про ефективність, дальність ходу та можливості заряджання. 

Фото: Mercedes-Benz Trucks