На виставці в Берліні покажуть тюнінгований гібрид Opel Astra

На виставці в Берліні покажуть тюнінгований гібрид Opel Astra

Унікальний проєкт буде представлений на виставці XS Carnight «20 років XSCN» у Берліні 29–30 липня.

Фахівці з тюнінгу, компанія XS, удосконалили новий плагін-гібрид Opel Astra. У рамках співпраці між XS та Opel, який цього року святкує своє 160-річчя, шоу-кар Astra відіграватиме головну роль на ювілейному XS Carnight «20 років XSCN» 29–30 липня на Берлінському Олімпійському стадіоні.

Фото: Stellantis

Команда XS Carnight оснастила Astra додатковою пневматичною підвіскою «GRINDS» та датчиками висоти від «Carstyle me» у поєднанні з оригінальними амортизаторами. Привертають увагу і 20-дюймові ковані колеса від американського виробника дисків RVNT Forged.

Фото: Stellantis
Фото: Stellantis

Електрифікований шоу-кар Astra у білій глянсовій фарбі та чорному декорі виробляє 133 кВт/180 к.с. потужності та 360 ньютон-метрів максимального крутного моменту.

Фото: Stellantis
Фото: Stellantis

Крім того, п’ятидверка оснащена першокласним обладнанням Ultimate та численними сучасними технологіями, такими як цифровий кокпіт Pure Panel та адаптивне піксельне світло Intelli-Lux LED®, а також спортивні передні сидіння, сертифіковані AGR.

Нарешті, неповторний вигляд шоу-кара доповнюють наклейки, присвячені автоспорту, як ті, що пропонує Opel Accessories, на боковинах та вітровому склі автомобіля.