Volvo Trucks виводить на ринок США і Канади електричну модель Volvo VNR

Volvo Trucks виводить на ринок США і Канади електричну модель Volvo VNR

Volvo Trucks North America оголосила про комерційне впровадження і початок продажів свого електромобіля з нульовим викидом вихлопних газів на ринку Північної Америки. Виробництво моделі Volvo VNR Electric класу 8 заплановано на початок 2021 року.

«Volvo VNR Electric знаменує собою значний крок вперед в області електромобільності в галузі, яку ми прагнемо очолити, оскільки вона зазнає швидкі й значні зміни», — сказав Пітер Вурхов, президент Volvo Trucks North America. «Volvo Trucks вірить в стійку електромобільність і інвестує в неї. Наше глибоке розуміння транспортної екосистеми — технологій, інфраструктури й додатків в галузі вантажоперевезень дозволило нам надати рішення, яке одночасно є сучасним, але простим у використанні».

Volvo VNR Electric — електрифікована успішна модель Volvo VNR

Volvo VNR Electric пропонує таку ж сучасну маневреність і оглядовість, як і уже успішна модель Volvo VNR для регіональних перевезень, тому водії отримують вигоду від простоти експлуатації та обслуговування. У Volvo VNR Electric водіям надається знайомий інтерфейс, управління і дизайн. Водночас вони отримують значно більше — тиху їзду і поліпшене робоче середовище, знижуючи стрес і втому, підвищуючи загальний комфорт.

Провідні критерії безпеки та особливості моделі Volvo VNR збережені в моделі Volvo VNR Electric, включаючи найвищі стандарти безпеки в конструкції кабіни й шасі. Конструкція несучої системи акумуляторних батарей також була розроблена з урахуванням тих же стандартів безпеки. Крім того, спеціально спроєктоване розташування акумуляторних батарей збоку від автомобіля, а також повітряний компресор під дверима водія також підвищують зручність обслуговування.

Акумулятори здатні зарядитися на 80% за 70 хвилин

Літій-іонні акумулятори Volvo VNR Electric ємністю 264 кВт-год, які заряджаються до 80% за 70 хвилин, мають дальність ходу до 150 миль в залежності від конфігурації вантажівки. Вдосконалений хімічний склад акумуляторів забезпечує підвищену потужність при менших витратах, а система керування, яка здатна самонавчатися, оптимізує споживання енергії.

Регенеративне гальмування може збільшити дальність дії шляхом повернення енергії до 15% назад в акумулятор, в залежності від робочого циклу. Новітня технологія моніторингу акумуляторів дозволяє в режимі реального часу відстежувати стан джерела енергії, оптимізуючи потреби в послугах і збільшуючи час безвідмовної роботи.

Золотий контракт дозволить клієнтам зберегти спокій

З випуском Volvo VNR Electric компанія Volvo Trucks North America надає клієнтам цілий ряд операційних рішень. «Золотий контракт» Volvo включає планове та профілактичне обслуговування, буксирування автомобілів та ремонт, в тому числі літій-іонних акумуляторів та електричну систему. «Золотий контракт» Volvo забезпечує впевненість і спокій, оскільки клієнти інтегрують нові вантажівки Volvo VNR Electric у свій автопарк. Volvo Financial Services (VFS) надає гнучкі рішення щодо фінансування, характерні для Volvo VNR Electric та необхідну інфраструктуру зарядки. VFS також запропонує доступ до страхових рішень для VNR Electric на окремих ринках США через сторонніх ліцензованих агентів.

Електрична вантажівка буде інтегрована у виробничі процеси на складальному заводі New River Valley у Дубліні

Volvo веде за собою перехід до електромобільності в Північній Америці та Європі, а колективні знання та досвід дозволили компанії ще більше забезпечити безперебійне впровадження та таку ж високу якість та надійність продукції з VNR Electric, як і у всіх моделях вантажівок Volvo. Ця нова електрична вантажівка буде повністю інтегрована у виробничі процеси на складальному заводі New River Valley у Дубліні, штат Вірджинія.

Електричний привід являє собою повністю інтегроване запатентоване рішення Volvo, потужністю 455 кінських сил. Volvo VNR Electric оснащений двоступеневою коробкою передач Volvo I-Shift, яка забезпечує плавне й ефективне прискорення, відмінні пускові характеристики та маневреність на низьких швидкостях. 

Електричні вантажівки Volvo VNR будуть доступні в декількох конфігураціях з акумуляторними батареями ємністю 200-300 кВт-год, які в залежності від навантаження і дорожніх умов повинні забезпечити запас ходу в 120-280 км.