Стартап Arrival влітку випустить свій електрофургон на дороги загального користування

Стартап Arrival влітку випустить свій електрофургон на дороги загального користування

Британська компанія Arrival повідомила, що вже влітку виведе свої електричні фургони на дороги загального користування. Випробування за участю ключових клієнтів вже почалися.

Arrival впевнена, що встановила новий стандарт комерційних автомобілів, створивши повністю електричний фургон, який перевершує як з корисного навантаження (1975 кг), так і по місткості (2,4 м³ на метр довжини) зіставні за ціною автомобілі на викопному паливі. Більш того, її фургон відрізняється істотно нижчим показником загальної вартості експлуатації.

© Arrival

Машина була розроблена в тісній співпраці з водіями й операторами вантажоперевезень, щоб максимізувати функціональність для використання в реальному світі. Також автомобіль може запропонувати розширені можливості підключення і зручності для водіїв, а для операторів — просунуті інструменти управління даними й оптимізації автопарку.

© Arrival

ПО Arrival вміє в режимі реального часу контролювати працездатність і прогнозувати необхідність технічного обслуговування для скорочення часу простою. Компоненти також можуть бути оновлені з плином часу як в апаратній, так і в програмній частині.

© Arrival

Місткість модульної батареї від 44 кВт·год до 133 кВт·год, так що оператори можуть вибрати конфігурацію, яка найкраще підходить для їх вимог до дальності ходу, додатково знизивши витрати й підвищивши ефективність. Легка алюмінієва рама і фірмовий кузов їх композитних матеріалів знижують вагу автомобіля для розширення дальності ходу на одному заряді, зменшують частоту і вартість ремонту, а також продовжують термін служби фургона.

© Arrival

Фургон Arrival створений для використання водіями день у день і тому розрахований на новий рівень комфорту для комерційних авто: підігрів сидінь, незалежна передня і задня підвіска, повний клімат-контроль салону, 15,6-дюймовий сенсорний дисплей для відбиття в зручному вигляді всіх зібраних автомобілем даних.

Новий рівень комфорту: підігрів сидінь, повний клімат-контроль салону, 15,6-дюймовий сенсорний дисплей © Arrival

Крім того, виробник обіцяє високі стандарти безпеки для водіїв та учасників руху. Мова йде про електронні дзеркала, 360-градусний круговий огляд, екстреному гальмуванню, моніторингу сліпих зон, розпізнаванні дорожніх знаків і допомоги в утриманні смуги руху.

© Arrival

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Очікується, що повноцінний запуск фургона відбудеться в третьому кварталі 2022 року. Arrival очікує, що комерційні автопарки перейдуть на електромобілі навіть швидше, ніж роздрібні споживачі, оскільки комерційні автопарки добре розуміють свої вимоги до машин, можуть використовувати інфраструктуру зарядних станцій в депо й орієнтовані на зниження собівартості перевезень.