Scania презентувала електровантажівки для дальніх перевезень

Scania презентувала електровантажівки для дальніх перевезень

Scania продовжує рухатися шляхом електрифікації, щоб досягти поставлених цілей щодо зниження викидів CO2.

Дотримуючись заявленої дорожньої карти, Scania представляє наступний рівень акумуляторно-електричних вантажівок (BEV). Нове покоління електровантажівок буде доступне зі спальними кабінами R або S та обладнане акумулятором ємністю 624 кВт·год, що дозволить використовувати їх у регіональних перевезеннях.

Фото: Scania CV AB

Клієнти Scania зможуть замовити або шасі, або тягач з напівпричепом, наприклад, для перевезення продуктів з контролем температури. Дальність пробігу залежить від ваги, конфігурації та рельєфу місцевості. Тягач із колісною формулою 4х2 та шістьма батареями може проїхати до 350 км між кожною зарядкою, при середній швидкості 80 км/год на автомагістралях. Можливість зарядки під час обов’язкового 45-хвилинного відпочинку водія, звичайно, збільшить запас ходу.

Фото: Scania CV AB

Спочатку будуть доступні для замовлення тягачі з колісною формулою 4х2 і шасі з колісною формулою 6х2*4. Тягач з колісною формулою 4х2 при перевезенні шести батарей матиме відстань між осями 4150 мм, що дозволяє скористатися правилами збільшених габаритів транспортних засобів у Європі. Повна маса автопоїзда може досягати 64 тонни, що відповідає типовій скандинавській комбінації. 

Потужність заряджання становить до 375 кВт, це означає, що година зарядки додасть від 270 до 300 км дальності пробігу. Постійна вихідна потужність для Scania 45 R або S становить 410 кВт (еквівалентно приблизно 560 к.с.). 

Фото: Scania CV AB

Нові електричні вантажівки Scania супроводжуються необхідною підтримкою, експлуатаційними послугами, що робить їх комплексними рішеннями, включаючи зарядку, фінансування, страхування та технічне обслуговування.

Виробництво електровантажівок Scania нового рівня розпочнеться у 4 кварталі 2023 року.