Mercedes-Benz презентувала eActros 600, електричну вантажівку з футуристичним дизайном

Mercedes-Benz презентувала eActros 600, електричну вантажівку з футуристичним дизайном

Компанія Mercedes-Benz Trucks представила свою останню інновацію в галузі сталого транспорту: eActros 600, електричну вантажівку, яка може проїхати до 500 кілометрів на одному заряді акумулятора. 

eActros 600 призначений для заміни дизельних вантажівок на міжміських перевезеннях і пропонує операторам автопарків економічно ефективне та екологічно чисте рішення.

Новий стандарт технологій, екологічності та дизайну

eActros 600 живиться від трьох акумуляторних батарей загальною ємністю 621 кіловат-годин, які можна зарядити від 20 до 80 відсотків приблизно за 30 хвилин на відповідній зарядній станції.

Електрична вантажівка eActros 600, зарядний пристрій

Вантажівка також оснащена новою електричною віссю з двома електродвигунами і чотириступінчастою трансмісією, які забезпечують безперервну потужність 400 кВт і пікову потужність 600 кВт.

Електрична вантажівка eActros 600

Система електроприводу оптимізована за допомогою системи Predictive Powertrain Control (PPC), яка використовує дані навігації та об’єднання датчиків для регулювання швидкості та рівня рекуперації відповідно до дорожніх умов.

Електрична вантажівка eActros 600, кабіна водія

eActros 600 також може похвалитися новою мовою дизайну, яка підкреслює його аеродинамічну ефективність та футуристичний зовнішній вигляд.

Електрична вантажівка eActros 600, тест на аеродинаміку

Кабіна має закруглений передній капот, оптимізований бампер, подовжені торцеві закрилки та дефлектори, які зменшують опір повітря та покращують енергоспоживання.

Електрична вантажівка eActros 600

Кабіна також має матричну світлодіодну систему фар, світлодіодну світлову стрічку та алюмінієві підніжки.

Вигідна та CO2-нейтральна альтернатива дизельним вантажівкам

За даними Mercedes-Benz Trucks, eActros 600 може досягти паритету витрат з аналогічною дизельною вантажівкою протягом п’яти років або після 600 000 км пробігу, залежно від цін на електроенергію та дизельне паливо, а також системи оплати за проїзд у кожній країні.

Електрична вантажівка eActros 600

Електрична вантажівка також може знизити викиди CO2 на понад 80 відсотків порівняно з дизельною вантажівкою протягом усього свого життєвого циклу, якщо використовуватиме повністю відновлювані джерела енергії.

Очікується, що виробництво eActros 600 розпочнеться до кінця 2024 року і буде доступний як сідельний тягач, так і у вигляді шасі для різних застосувань. Mercedes-Benz Trucks також запропонує комплексну екосистему послуг для клієнтів, які хочуть перейти на електронну мобільність, включаючи консультування, інфраструктуру для зарядки, фінансування, страхування і технічне обслуговування.