Стартувало роуд-шоу eActros: по всій Європі на повністю електричних вантажівках

Стартувало роуд-шоу eActros: по всій Європі на повністю електричних вантажівках

Mercedes-Benz eActros вирушив у турне по п’яти європейським країнам: Німеччина, Австрія, Італія, Нідерланди та Бельгія.

CO2-нейтральний тур Європою

Mercedes-Benz Trucks розпочав тур продажів eActros через п’ять європейських країн. Маршрут трьох електричних вантажівок для дистриб’юторських перевезень спочатку пролягатиме від заводу Mercedes-Benz Wörth через Австрію до Італії. Після подальшого кола через Німеччину, eActros продовжать свій шлях до Нідерландів та Бельгії. На маршруті буде зроблено кілька зупинок, щоб детально представити клієнтам транспортні засоби та послуги.

Експерти з електронної мобільності Mercedes-Benz Trucks, які будуть у дорозі разом з eActros, обговорюватимуть специфічні для ринку питання, пов’язані з електронною мобільністю, безпосередньо з операторами автопарків і надаватимуть клієнтам вичерпні консультації.

Загалом за п’ять тижнів три вантажівки eActros подолають близько 3 700 кілометрів у режимі виключно електромобіля на акумуляторах. Вони заряджатимуться на громадських зарядних станціях, а також на складах філій Daimler Truck.

Завдяки роуд-шоу eActros фахівці компанії планують активно спілкуватися з клієнтами, а також надати їм можливість випробувати eActros з перших рук. Водночас надаватимуться комплексні консультації щодо переходу на електромобілізацію.

eActros 300/400 для важких перевезень

Для роуд-шоу будуть використані два eActros 300 (4×2) та один eActros 400 (6×2). Електричні вантажівки Mercedes-Benz eActros для важких дистриб’юторських перевезень сходять із конвеєра заводу у Вьорті з 2021 року.

Батареї eActros можуть складатися з трьох (eActros 300) або чотирьох акумуляторних блоків (eActros 400), кожен із яких має встановлену місткість 112 кВт·год. Запас ходу eActros 400 із чотирма блоками батарей становить до 400 км.

Технологічним серцем електричної вантажівки є її привід, який складається із жорсткої електричної осі з двома інтегрованими електродвигунами та двошвидкісною трансмісією. Два двигуни з рідинним охолодженням забезпечують безперервну потужність 330 кВт і пікову потужність 400 кВт.

Енергія, рекуперована при гальмуванні, повертається в батареї eActros, а потім знову доступна для живлення автомобіля.

Ювілейний 2023 рік: 60 років заводу Mercedes-Benz Wörth

Найбільший завод зі складання вантажівок Mercedes-Benz Trucks був заснований у Вьорті-на-Рейні в 1963 році. З моменту заснування тут було зібрано близько 4,4 мільйона вантажівок. Сьогодні це моделі Actros, Arocs та Atego. Спеціальні вантажівки Mercedes-Benz Econic, Unimog і Zetros також виробляються у Вьорті.

Серійне виробництво електричної вантажівки Mercedes-Benz eActros розпочалося у 2021 році, а у 2022 році — другої електричної серійної вантажівки Mercedes-Benz eEconic. Завод «Мерседес-Бенц» у Вьорті, на якому працює близько 10 000 співробітників, є другим за величиною роботодавцем у федеральній землі Рейнланд-Пфальц.