Досліджуємо Шотландське нагір'я з новим MINI Countryman

Досліджуємо Шотландське нагір'я з новим MINI Countryman

Остання модель MINI Countryman готова до будь-яких пригод завдяки інтелектуальному повному приводу ALL4 та спортивній динаміці водіння.

Від історичного замку до диких вершин

Незалежно від того, сонячна погода чи дощова, Шотландське нагір’я пропонує приголомшливі пейзажі та природну втечу від суєти повсякденного життя. 

Лохернхед. Уявіть, як ви їдете через зелені пагорби, під яскраво-блакитним небом, яке в одну мить змінюється на темні хмари, і милуєтеся панорамними видами стародавнього ландшафту. Шотландське нагір’я — це диво природи та історії, де гори, річки та озера створюють унікальний рельєф. Шотландці називають свої прозорі озера лагунами, а найбільшим з них є озеро Лох-Ломонд, яке лежить в самому серці однойменного національного парку. Це ідеальне місце для випробування можливостей нового MINI Countryman, третього покоління пригодницької моделі.

Подорож починається в чарівному містечку Стірлінг. З вершини пагорба замку Стірлінг, одного з найбільших і найважливіших замків Шотландії, можна зазирнути далеко у високогір’я Національного парку Лох-Ломонд. Замок Стірлінг був побудований у 12 столітті й був королівською резиденцією Стюартів, які вплинули на епоху Відродження в Шотландії.

Зі Стірлінга маршрут пролягає по трасах A84 й A85 на північ уздовж густих лісів і глибоких блакитних озер до невеликого села Мід-Лікс. Розгалуження A827 запрошує мандрівника відправитися в об’їзд до північно-східного гірського масиву вздовж берега озера Лох-Тей. Тут можна вперше відчути комфортну та маневрову динаміку MINI Countryman на звивистій дорозі через Мунрос.

MINI Countryman з системою SAV ідеально вписується в незайманий шотландський ландшафт. У просторому багажнику можна легко зберігати необхідне спорядження для тривалих походів.

Слідами Джеймса Бонда

Підйоми та спуски Шотландського нагір’я розпалюють цікавість водія. По дорозі на північний захід траса А82 приведе до гірського масиву Гленко. 

Звивиста дорога перетинає численні річки, які впадають у мальовничий озерний пейзаж Лохан-на-Ахлайз за історичним мостом Орчі. Відразу за мостом через Глен Етіве вузька стежка веде на південь уздовж дикої річки з численними водоспадами, що все глибше і глибше спускається в долину. 

Річка Етіве — один з найскладніших маршрутів в Шотландії. Не дивно, що Деніел Крейг у ролі секретного агента 007 також обрав цей маршрут для захоплюючої подорожі у фільмі «Джеймс Бонд: Координати «Скайфолл», щоб відірватися від своїх переслідувачів. 

На зворотному шляху на південь водій зможе оцінити позашляхові шини MINI Countryman ALL4 більше, ніж британський спорткар найвідомішого агента світу.

Природна краса та атлантичні делікатеси

Повертаючись по A82 в напрямку Аррочара, мандрівник може зупинитися біля водоспадів Фаллох, щоб насолодитися особливим видом. 

Звідси продовжується дорога на південь, завжди тримаючи озеро Лох-Ломонд ліворуч, поки не автомобіль не виїде на трасу A83, яка веде на захід до озера Лох-Файн. Це найпівнічніше відгалуження Клайд-фіорду, який глибоко врізається в цю ділянку узбережжя з боку Атлантики. 

Його приливно-відливні рухи можна відчути аж до гавані Глазго, а пов’язані з ними течії роблять води озера Лох-Файн особливо прісними й багатими на поживні речовини. Ідеальні умови для розведення устриць і найкраще місце полювання для численних видів риби.