Новий MINI Countryman: повністю електричний кросовер, зроблений в Німеччині

Новий MINI Countryman: повністю електричний кросовер, зроблений в Німеччині

Якщо ви шанувальник автомобілів MINI, тоді вам сподобається новий MINI Countryman. Цей кросовер є найновішим представником сімейства автомобілів MINI та має повністю електричний привід. Ось деякі з особливостей та переваг цього нового автомобіля, що відомі на сьогодні.

Електрична потужність і продуктивність

Новий MINI Countryman пропонує два електричних варіанти: MINI Countryman E та MINI Countryman SE ALL4. Перший видає 140 кВт, а другий є першим повнопривідним повністю електричним автомобілем марки з 230 кВт і тимчасовим підвищенням потужності. 

Обидві моделі мають батарею ємністю 64,7 кВт­·год, що дає їм приблизний запас ходу близько 450 км. Це означає, що можна насолоджуватися поїздками містом або довгими подорожами, не турбуючись про викиди та витрати на пальне.

Просторий та комфортний салон

Новий MINI Countryman не тільки екологічний, але й просторий та комфортний. Він має п’ять дверей і салон, що змінюється, який може вмістити до п’яти пасажирів та їхній багаж. 

Багажник можна збільшити з 370 літрів до 1170 літрів, зсунувши та склавши заднє сидіння. Завдяки збільшеній довжині та висоті автомобіль також пропонує більше простору для ніг і над головою, ніж його попередник.

Екологічне виробництво та матеріали

Новий MINI Countryman є екологічним не тільки на дорозі, але й у виробництві. Він виготовляється в Німеччині на заводі BMW Group в Лейпцигу, який є одним з найсучасніших та найекологічніших автомобільних виробництв у світі. 

Завод використовує відновлювані джерела енергії, такі як вітрові турбіни та акумулятори з автомобілів BMW i3, що були у вжитку. Він також використовує перероблені матеріали, такі як вторинний алюміній для коліс та поліестер для приладових панелей, керма, оббивки стелі, підлоги та килимків. Ці матеріали зменшують викиди CO2 по всьому ланцюжку створення вартості на 85%.

Новий MINI Countryman є чудовим прикладом того, як автомобільні інновації можуть поєднувати в собі стиль, продуктивність, екологічність та емоції.