Електрична вантажівка MAN eTruck пройшла випробування за Полярним колом

Електрична вантажівка MAN eTruck пройшла випробування за Полярним колом

Електромобілі стають усе більш популярними та ефективними, але як вони працюють в екстремальних умовах? Компанія MAN Truck & Bus вирішила з’ясувати це, протестувавши свій прототип eTruck в умовах низьких температур за Полярним колом. Ось деякі з основних моментів та викликів цього амбітного експерименту.

Заряджання в рукавичках

Одним із головних аспектів тестування eTruck була перевірка ємності та довговічності акумуляторних батарей. Щоденний запас ходу eTruck, як очікується, зможе досягати від 600 до 800 кілометрів, що є вражаючим показником для важкої вантажівки. Однак заряджати батареї в холодну погоду було нелегко. Інженерам довелося працювати в рукавичках і використовувати спеціальне обладнання для підключення кабелів і контролю напруги. Вони також мали стежити за тим, щоби батареї не перегрівалися і не замерзали під час зарядки.

Екстремальна дистанція пробігу

Загалом eTruck подолав 10 500 кілометрів за Полярним колом, що еквівалентно відстані від Берліна до Пекіна. Вантажівці довелося витримати температуру до мінус 40 градусів за Цельсієм, що вплинуло не лише на батареї, але й на інші компоненти, такі як електродвигун, трансмісія, вісь та кабіна.

Вантажівці також довелося долати обледенілі дороги, снігові бурі та обмежене денне світло. Попри всі ці виклики, eTruck довів свою надійність та продуктивність у суворих умовах.

Усі очікування виправдалися

У зимових випробуваннях eTruck брали участь 30 інженерів із дев’яти різних відділів розробки, які працювали 28 000 годин, перевіряючи всі компоненти в цих екстремальних умовах. Вони зібрали цінні дані та відгуки, які допоможуть їм вдосконалити та оптимізувати eTruck для майбутнього виробництва.

Райнер Мікш, віцепрезидент із тестування транспортних засобів компанії MAN Truck & Bus, залишився дуже задоволений результатами випробувань. Він сказав, що eTruck виправдав усі очікування і продемонстрував свій потенціал як екологічне та ефективне рішення для всіх видів дистрибуції та важких перевезень на далекі відстані.

Випробування не тільки для машини

Зимові випробування eTruck були не лише технічним, але й особистим викликом для інженерів, які брали в них участь. Їм довелося працювати в складних умовах, адаптуватися до іншого середовища та культури. Їм також довелося носити товсте зимове спорядження, щоб захиститися від холоду. Проте, вони також насолоджувалися моментами розваг і вдячності за прекрасну природу зимового шведського ландшафту. Наприкінці випробування вони зробили швидке групове фото, щоб відсвяткувати своє досягнення.

eTruck — це один з інноваційних проєктів MAN, спрямованих на зниження рівня викидів і шумового забруднення. Очікується, що вантажівка буде готова до серійного виробництва до 2025 року. До цього часу MAN продовжить тестувати та вдосконалювати свою технологію електричних вантажівок, щоб відповідати потребам і очікуванням клієнтів.