Genesis представляє GV80 Coupe Concept: розкішний позашляховик із душею спортивного автомобіля

Genesis представляє GV80 Coupe Concept: розкішний позашляховик із душею спортивного автомобіля

Genesis, преміальний бренд Hyundai, представив новий приголомшливий концепт-кар, який поєднує в собі практичність позашляховика з динамічністю спортивного автомобіля.

GV80 Coupe Concept — це чотиримісний автомобіль, який демонструє майбутній напрямок розвитку дизайну та продуктивності Genesis. Ось деякі з ключових особливостей та деталей цієї захоплюючої моделі.

Сміливий та спортивний зовнішній вигляд

GV80 Coupe Concept має витончений і м’язистий екстер’єр, який відображає його характер, орієнтований на продуктивність.

Передня панель має подвійну решітку радіатора з візерунком G-матриці та чотири фари, які використовують технологію безшовного освітлення. Бампер має чотири прорізи, які оптимізують охолодження і зменшують тепловий потік.

Довгий капот і щедрі пропорції приладової панелі до осі базуються на задньопривідній платформі Genesis, що підкреслює вишукані пропорції автомобіля.

Антиклиноподібна параболічна лінія, м’язисті «пухирі» та крила, а також елегантний силует купе створюють контраст між елегантністю та атлетизмом.

П’ятиспицеві ковані алюмінієві диски, дах із вуглецевого волокна та верхній задній спойлер додають спортивної привабливості GV80 Coupe Concept.

Зовнішній колір автомобіля — Magma, що символізує впевнений у собі та пристрасний корейський характер.

Розкішний інтер’єр

Інтер’єр GV80 Coupe Concept — це баланс між філософією краси «білого простору» Genesis та спортивними атрибутами.

Триспицеве кермо підкреслює спортивний характер автомобіля, який контрастує із чорною шкірою наппа та замшею з подвійною прострочкою в клітинку, помаранчевою окантовкою та плетінням із вуглецевого волокна на функціональних поверхнях.

Чотири ковшеподібні сидіння забезпечують підвищену підтримку тіла при проходженні поворотів, а спинка з вуглецевого волокна, пофарбована в колір кузова, підкреслює екстравертний характер автомобіля.

Жорсткість конструкції кузова посилена розпіркою G-матриці позаду ковшових сидінь.

Заява про наміри Genesis

GV80 Coupe Concept — це більше, ніж просто концепт-кар. Це заява про наміри компанії Genesis, метою якої є створення інноваційних розкішних продуктів зі сміливим, емоційним резонансом.

Концепт-кар натякає на більш емоційні та орієнтовані на продуктивність моделі в майбутньому, а також на майбутні програми Genesis.

Як сказав Люк Донкервольке, головний креативний директор Групи: «З моменту свого заснування бренд Genesis почав створювати розкішні седани, які еволюціонували в моделі G70, G80 і G90. За останні сім років ми додали до портфоліо більше моделей, орієнтованих на стиль життя, таких як наші позашляховики GV80 і GV70. Тепер ми розширюємо рамки, створюючи більш емоційні автомобілі, які підвищують продуктивність і динамічні характеристики Genesis».

Дебют концептуального купе GV80 відбувся 3 квітня 2023 року в Genesis House в Нью-Йорку. Це демонстрація того, що Genesis може запропонувати з погляду дизайну, продуктивності та розкоші.