Volta Trucks отримає 24,6 мільйона євро на виробництво електричних вантажівок у Німеччині

Volta Trucks отримає 24,6 мільйона євро на виробництво електричних вантажівок у Німеччині

Компанія Volta Trucks, провідний виробник повністю електричних комерційних автомобілів, оголосила про велике досягнення для своєї вантажівки Volta Zero.

Федеральне міністерство цифрових технологій і транспорту Німеччини затвердило проєкти фінансування 151 вантажівки Volta Zero на загальну суму 24,6 млн євро. Це допоможе клієнтам Volta Trucks зменшити витрати на транспортні засоби та перейти на електромобілі.

Що таке Volta Zero?

Volta Zero — це перша у світі спеціально побудована повністю електрична 16-тонна вантажівка, призначена для міської логістики. Вона має запас ходу 150–200 км і центральне розташування водія з оглядом на 220 градусів.

Компанія також пропонує послугу «Вантажівка як послуга», яка охоплює доступ до транспортного засобу, зарядної інфраструктури, обслуговування, страхування та навчання за щомісячну плату.

Чому фінансування є важливим?

Фінансування, надане в Німеччині для Volta Zero, сприяє реалізації Програми захисту клімату до 2030 року, розробленої німецьким урядом. Метою програми є виведення на дороги комерційних транспортних засобів із низьким рівнем викидів CO2 та розширення інфраструктури зарядних станцій. До 2030 року близько третини вантажних автомобілів у Німеччині мають бути електричними або працювати на електричному паливі.

Volta Trucks доставить перші субсидовані вантажівки Volta Zero клієнтам у 2023 році. Усі замовлення, отримані в Німеччині до червня 2023 року, можуть отримати субсидію.

«Ми раді, що Volta Zero вдалося дістати фінансування від Федерального міністерства Німеччини. Це велике досягнення і величезне визнання нашої повністю електричної вантажівки ще до офіційного початку виробництва в другому кварталі цього року»

Усуф Шермо, регіональний менеджер із продажу в Німеччині та Австрії компанії Volta Trucks.

Які переваги електричних вантажівок?

Електричні вантажівки мають багато переваг перед звичайними дизельними вантажівками. Вони можуть зменшити викиди парникових газів, забруднення повітря, шумове забруднення та витрати на паливо. Вони також можуть підвищити безпеку водіїв і пішоходів, продуктивність транспортного засобу та задоволеність клієнтів. Електричні вантажівки особливо підходять для міських перевезень, де вони можуть працювати з нульовим рівнем викидів та низьким рівнем шуму.