MINI Concept Aceman: перша електрична модель кросовера в новому сімействі MINI

MINI Concept Aceman: перша електрична модель кросовера в новому сімействі MINI

27 липня відбулася світова прем’єра концепту MINI Concept Aceman. Цей автомобіль визначатиме дизайн та технології майбутнього покоління моделей марки.

MINI Concept Aceman дає уявлення про зовсім новий автомобіль, який займе місце між MINI Cooper та MINI Countryman у майбутньому сімействі моделей.

Штефані Вурст, голова MINI.

Новий дизайн MINI

Ключовими елементами дизайну MINI Concept Aceman є яскрава передня частина з восьмикутною «решіткою радіатора», широкі поверхні шасі, яким надають структуру гострі грані, атлетична плечова частина й потужна задня частина з вертикально розташованими задніми ліхтарями.

Кузов MINI Concept Aceman виконаний у кольорі Icy Sunglow Green — яскраво-бірюзовому відтінку. Традиційний зелений металік British Racing Green використовується як контрастний колір для даху. Відповідно, окантовка нижньої кромки кузова виконана в темно-зеленому відтінку. Акценти синього та рожево-оранжевого кольорів підкреслюють живий характер цього автомобіля.

Кросовер має широкі обводи кузова, сильно окреслені колісні арки, 20-дюймові колеса, ефектний багажник на даху, а також передні та задні панелі, стилізовані під захист від перекидання.

Внутрішній простір чотиридверного MINI Concept Aceman розрахований для п’яти осіб. Зовнішня довжина дорівнює 4,05 метра, ширина — 1,99 метра та висота — 1,59 метра.

Передові технології та традиційні елементи в інтер’єрі

В інтер’єрі MINI Concept Aceman переважає спрощений дизайн із чіткими контурами та ретельно виконаними деталями. Панель приладів у вигляді плоского елемента дизайну в стилі саундбару простягається по всій ширині салону.

Центральна панель виконана у вигляді повністю круглого OLED-дисплея. Класична панель тумблерів розташована нижче та переосмислена як із погляду дизайну, так і функціональності.

Крім того, інтер’єр формують мінімалістичні дверні панелі, центральна консоль і привабливі колірні контрасти. Сидіння MINI Concept Aceman відрізняються стриманою геометрією з інтегрованими підголівниками. Поверхні сидінь мають живий, тривимірний вигляд, що досягається поєднанням текстильного трикотажу, оксамитового велюру та вафельного плетіння. Поверхні виготовлені з екологічно чистих текстильних матеріалів замість шкіри. В інтер’єрі повністю відсутні хромовані елементи.

Цілісний досвід користувача з новими режимами відчуттів.

MINI Concept Aceman взаємодіє з користувачами за допомогою світла, руху, взаємодії та звуку. Коли водій підходить до автомобіля, спрацьовує вітальна анімація, що складається зі світлових ефектів та звуку, яка продовжується в салоні після відкриття дверей.

Інтерфейс користувача на центральній панелі також відрізняється абсолютно новим графічним дисплеєм, сучасним компонуванням і привабливим дизайном віджетів. Система показу та керування в серійному автомобілі буде заснована на останньому поколінні операційної системи MINI Operating System, яка вперше побудована на програмному стеку Android Open Source Project (AOSP).

Ще однією особливістю є область екрана, що виходить за межі центрального інтерфейсу. Проєкція зображень, що рухаються, може передавати вміст системи управління на всю приладову панель аж до дверних панелей.