Повна маса 40 тонн: електровантажівка eActros з причепом проходить тестування

Повна маса 40 тонн: електровантажівка eActros з причепом проходить тестування

Розпочався новий етап випробувань електронної вантажівки в компанії Schmitt Logistik.

Mercedes-Benz Trucks розпочав новий етап практичних випробувань eActros в компанії Logistik Schmitt в північному Шварцвальді. Комбінація акумуляторної електровантажівки eActros та причепа загальною масою 40 тонн була передана компанії для проведення випробувань на витривалість.

Фото: Daimler Trucks

З початку випробувань у 2019 році eActros подолав понад 70 000 кілометрів у понад 7 000 поїздок. У рамках цього процесу він продовжуватиме перевозити корпуси трансмісій та компоненти осей на заводи Daimler Truck у Раштатті та Гаггенау за тризмінним графіком, долаючи при цьому до 300 км щодня.

Фото: Daimler Trucks

Експлуатація причепа для акумуляторних eActros

Відповідно до законодавства Німеччини, для буксирування причепів масою понад 10 тонн тягачі та причепи мають бути оснащені системою безперервного гальмування. У eActros ця система забезпечується гальмом причепа (High Power Brake Resistor або скорочено HPR) для акумуляторних електромобілів.

Фото: Daimler Trucks

eActros 300 (6×2), що призначений для роботи з причепом, оснащений причіпним пристроєм Rockinger із центральною віссю. Супровідний причіп — це причіп із центральною віссю та шторним кузовом Junge. При внутрішній довжині 7280 мм його допустима повна маса становить 18 тонн.

Mercedes-Benz eActros у серійному виробництві з жовтня 2021 року

Батареї eActros складаються з трьох (eActros 300) або чотирьох акумуляторних блоків (eActros 400), кожен із яких має встановлену ємність 112 кВт·год та корисну ємність близько 97 кВт·год. З чотирма блоками батарей запас ходу eActros 400 сягає 400 км.

Технологічним центром є привід — електрична жорстка вісь із двома вбудованими електродвигунами та двошвидкісною трансмісією. Обидва електродвигуни з рідинним охолодженням генерують безперервну потужність 330 кВт, а також максимальну потужність 400 кВт. Крім того, при завчасному керуванні електрична енергія може бути відновлена ​​за рахунок рекуперації.

Заряджання eActros може здійснюватися за потужності до 160 кВт: трьом акумуляторним блокам потрібно трохи більше як годину, щоби зарядитися з 20 до 80 % на стандартній станції швидкої зарядки постійного струму, що генерує зарядний струм 400 А.