«Ви проєктуєте, ми будуємо»: прем'єра «Opel Rocks e-XTREME»

«Ви проєктуєте, ми будуємо»: прем'єра «Opel Rocks e-XTREME»

Компанія Opel буквально сприйняла вимогу конкурсу «Ви проєктуєте, ми будуємо» і втілила в реальність дизайн надзвичайного концепту Rocks Electric, розробленого Лукасом Венцхефером.

Втілення в життя дизайнерського виклику

Opel відкрив двері, які зазвичай міцно закриті в цій галузі, і дозволив спільноті Opel відкрито і прозоро брати участь у створенні концептуального автомобіля. Результатом став Rocks e-Xtreme. Унікальна версія електромобіля Rocks Electric, що народилася з дизайнерського виклику.

Навіть серійна версія Opel Rocks Electric є втіленням інноваційної мобільності у всьому. Це демонструє його нетрадиційний дизайн, але, перш за все, Rocks Electric пропонує задоволення від водіння без шкідливих викидів. 

Студент факультету промислового дизайну Лукас Венжьофер (Lukas Wenzhöfer) підхопив цю ідею й довів її до крайнощів у своєму дизайні. Він хотів перетворити маневровий електромобіль на всюдихідний, повністю електричний розважальний транспортний засіб з вау-фактором.

Відчуття свободи та задоволення від водіння 

Позашляхові можливості сприяють відчуттю свободи, коли можна дістатися будь-якого місця призначення. А підвищена спортивність обіцяє більше задоволення від водіння, щоб показати, що електромобільність — це більше, ніж просто рішення, засноване на здоровому глузді.

Одностайна думка обраної експертної аудиторії на його першій презентації: Просто «Вау»! Rocks e-Xtreme показує, наскільки веселим може бути навіть невеликий електромобіль і наскільки він може бути крутим. 

Ще більше шанувальників Opel Rocks Electric та Rocks e-Xtreme зможуть переконатися в цьому в найближчі тижні та місяці: екстраординарний, єдиний у своєму роді автомобіль вже вирушає в турне і буде привертати увагу відвідувачів на різних заходах.