Відома дизайнерка створила шедевр на основі Renault Twingo

Відома дизайнерка створила шедевр на основі Renault Twingo

Renault Twingo — один із найбільш знакових автомобілів в історії французького бренду. Випущений у 1993 році, він здійснив революцію в сегменті малолітражних автомобілів завдяки своєму інноваційному дизайну, просторому салону та модульній конструкції.

Щоб відсвяткувати своє 30-річчя, Renault об’єднався із Сабіною Марселіс, відомою дизайнеркою і художницею, щоб створити унікальний концепт, який віддає данину поваги оригінальному Twingo.

Хто така Сабіна Марселіс?

Сабіна Марселіс

Сабіна Марселіс — нідерландська дизайнерка та художниця, яка мешкає в Роттердамі. Вона відома своїми мінімалістичними та елегантними творіннями, які досліджують вплив світла, кольору та прозорості на різні матеріали.

Вона отримала кілька нагород, зокрема міжнародну премію ELLE DECO «Дизайнер року» у 2021 році, і виставляла свої роботи в таких престижних місцях, як Арт-Базель, Центр Помпіду та MoMA.

Як вона переосмислила Twingo?

Сабіна Марселіс надихалася найбільш впізнаваними рисами Twingo: його монолітним силуетом, круглими фарами, модульним інтер’єром та яскравими кольорами. Потім вона застосувала свій фірмовий стиль гри з прозорістю та світлом, щоб створити приголомшливий концепт, який по-новому демонструє сутність Twingo.

Концепт-кар має прозорий кузов зі смоли, з-під якого видно електродвигун та акумуляторну батарею. Фари виготовлені зі скляних сфер, які випромінюють м’яке сяйво.

Салон просторий і світлий, з панорамним дахом і розсувним сидінням-лавкою. Колірна гамма натхненна оригінальними стартовими кольорами Twingo: кораловий червоний, індійський жовтий та аутремерний синій.

Чому Renault обрала Сабіну Марселіс?

Renault має давню традицію співпраці з художниками та дизайнерами, щоби прославляти свої знакові моделі. Наприклад, у 2011 році Renault доручила Матьє Леаннеру створити Suite N°4 — футуристичну вітальню, натхненну Renault 4. У 2016 році Renault запросила П’єра Гоналонса створити R5 Diamant, блискучу композицію на основі Renault 5.

Renault обрала Сабіну Марселіс для проєкту Twingo завдяки її інноваційному підходу до матеріалів та дизайну. Концепт-кар — це не лише вшанування спадщини Twingo, а й бачення його майбутнього потенціалу. Він показує, як Twingo все ще може дивувати й захоплювати нас, через 30 років після свого створення.