Unimog U 427: універсальна та потужна комунальна машина яка може майже все

Unimog U 427: універсальна та потужна комунальна машина яка може майже все

На вулиці маленького містечка Торгау, що в Саксонії, Німеччина, нещодавно вийшла нова комунальна машина. Це Unimog U 427, універсальний і потужний транспортний засіб, який може впоратися з будь-яким завданням, від підмітання вулиць до прибирання снігу.

Останнім поповненням в автопарку хизується Stadtwerke Torgau, комунальне підприємство, яке забезпечує чистоту та безпеку в місті.

Чим же він відрізняється від інших комунальних машин, та що забезпечує його універсальність? Спробуємо розібратись.

Що таке Unimog?

Unimog — це скорочення від Universal-Motor-Gerät, що в перекладі з німецької означає універсальний моторний пристрій. Це серія автомобілів виробництва Mercedes-Benz Special Trucks, які можна використовувати для різних цілей, таких як сільське та лісове господарство, будівництво, пожежогасіння та ліквідація наслідків стихійних лих. Unimog відомі своїми позашляховими можливостями, високим кліренсом, міцним шасі та гнучким навісним обладнанням.

Stadtwerke Torgau використовує Unimog вже понад десять років і дуже задоволена їхньою продуктивністю та надійністю. Компанія вже має дві старі моделі, U 300 і U 400, які також оснащені підмітально-прибиральним обладнанням Aebi Schmidt.

Нова модель U 427 оснащена дизельним двигуном OM 936 (Euro VIe) BlueTec, який видає 200 кВт (272 к.с.) й 1 100 Нм крутного моменту.

Які особливості Unimog U 427?

U 427 має деякі особливості, які роблять його ідеальним для муніципальних завдань. Наприклад, він має двоконтурну силову гідравлічну систему, яка забезпечує точне та плавне керування навісним обладнанням. Він також має опціональну дворежимну систему рульового управління VarioPilot®, яка дозволяє водієві переміщати кермо й педалі зліва направо. Таким чином, водій може мати кращий огляд робочої техніки під час підмітання.

Ще однією додатковою функцією є система тягового приводу EasyDrive, яка забезпечує повністю гідростатичний рух від 0,1 до 50 км/год. Це означає, що водій може регулювати швидкість руху Unimog незалежно від швидкості двигуна та швидкості валу відбору потужності, залежно від умов застосування.

Що він може робити?

U 427 — це не тільки підмітально-прибиральна машина, а й машина для зимового обслуговування. Усі три Unimog в автопарку Stadtwerke Torgau оснащені снігоочисником та піскорозкидачем, наданими компанією Unimog ExpertPartner Bucher Municipal. Це навісне обладнання можна легко встановлювати та знімати завдяки системі швидкої заміни.

Unimog також може впоратися з іншими проблемами, такими як сильний дощ, повені та зсуви. Він має високу прохідність, низький центр ваги та постійний повний привід, що забезпечує стабільність та зчеплення з поверхнею на будь-якій місцевості.

Stadtwerke Torgau задоволена своїм новим Unimog U 427 і планує використовувати його протягом багатьох років.