Toyota презентувала абсолютно новий C-HR: авангардний дизайн та набір електричних версій

Toyota презентувала абсолютно новий C-HR: авангардний дизайн та набір електричних версій

Нова модель ґрунтується на успіху оригінальної Toyota C-HR, яка стала новатором та радикальним доповненням до європейського сегмента C-SUV.

Дизайн

Новий Toyota C-HR має вражаючий дизайн, який відповідає стилістиці попередньої моделі, представленої наприкінці 2022 року. Екстер’єр вирізняється виразним профілем суперкупе, новим обличчям для позашляховиків Toyota, переплетеними формами, ручками дверей, розташованими врівень із поверхнею, та двоколірним забарвленням.

Команди дизайнерів та авіаконструкторів тісно співпрацювали, щоб забезпечити аеродинамічну ефективність екстер’єру, а також візуально вражаючий вигляд.

Інтер’єр поєднує в собі функціональність та сучасний комфорт, а також має ще більш преміальний та вишуканий вигляд.

Салон відрізняється високоякісними матеріалами, м’якими на дотик поверхнями, зовнішнім освітленням та просторим і ергономічним плануванням.

Технології

Toyota створила бездоганний, інтуїтивно зрозумілий та персоналізований користувацький досвід. Новий Toyota C-HR має сценарій привітання, який вітає водія, коли він наближається до автомобіля, автоматичне регулювання налаштувань, яке адаптується до уподобань водія, повністю цифрову панель приладів, яка показує важливу інформацію.

Також нова C-HR має цифрову систему ключів, яка дозволяє отримувати доступ та обмінюватися ними через смартфон, систему навколишнього освітлення, яка створює різні настрої, а також функцію автоматичного паркування, яка допомагає водієві у вузьких місцях.

Функції активної безпеки та допомоги водієві Toyota Safety Sense були розширені, щоб забезпечити ще більший захист та зменшити навантаження на водія. До них належать система запобігання зіткненню з функцією виявлення пішоходів, система попередження про виїзд за межі смуги руху, адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go та інші.

Силовий агрегат

Toyota пропонує на вибір чотири електрифіковані силові агрегати для нового Toyota C-HR. Серед опцій — 1,8- та 2,0-літрові гібридні електричні версії (HEV) та 2,0-літрова гібридна електрична модель (PHEV) з можливістю підзарядки. Для 2,0-літрової версії HEV також доступна опція AWD-i для покращеного зчеплення з дорогою та стабільності.

Нові моделі використовують новітні технології Toyota п’ятого покоління, які забезпечують баланс між підвищеною потужністю та низьким рівнем викидів.

Модель PHEV має подвійну ДНК, забезпечуючи легке керування повністю електричним електромобілем для щоденного використання та високоефективну роботу гібридного електромобіля для тривалих поїздок. Вона також має функцію геозонування, яка автоматично перемикається в режим електромобіля при в’їзді в зону з низьким рівнем викидів (LEZ).

Продуктивність

Toyota C-HR пройшов ретельне тестування командою майстрів-водіїв Toyota, як на треку в європейському випробувальному центрі, так і на всіх типах доріг та за різних погодних умов по всій Європі.

На старті продажів будуть запропоновані спеціальні моделі Premiere Edition з ексклюзивними функціями та обладнанням.