Renault Trucks покращує кабіни та підвищує безпеку в моделях T, T High, C і K

Renault Trucks покращує кабіни та підвищує безпеку в моделях T, T High, C і K

Компанія Renault Trucks представила значні вдосконалення для своєї лінійки важких вантажівок: Renault Trucks T, T High, C та K, що обіцяють покращення безпеки та комфорту. 

Оптимізоване водіння та комфорт в салоні

Ці оновлення включають оновлений інтер’єр кабіни, передові технології допомоги водієві та електричні версії, які отримали назву Renault Trucks E-Tech T & C.

Нова приладова панель має 12-дюймовий регульований основний цифровий дисплей, доповнений додатковим багатофункціональним сенсорним екраном з інтерфейсом Android Auto для доступу до додатків.

На екран також виводяться навігаційні підказки та зображення з камер. Автомобілі можуть бути оснащені індуктивним зарядним пристроєм для телефону.

Моделі T, T High C і K оснащені рульовою колонкою, яку можна регулювати в трьох напрямках.

Передові технології допомоги водію

Renault Trucks встановила радари та камери по всьому автомобілю, збільшуючи поле зору водія.

Ці пристрої допомагають забезпечити безпеку учасників дорожнього руху, спрощують маневри та зменшують ризик зіткнень.

Опціонально можна встановити до п’яти камер для спостереження за навколишнім середовищем, вантажем або сідельно-зчіпним пристроєм під час зчеплення.

Автомобілі оснащені системою контролю тиску в шинах, системою попередження про перевищення швидкості, інтелектуальною системою контролю швидкості (ISA) з камерою, яка визначає обмеження швидкості і попереджає водія про його перевищення.

Вони можуть бути оснащені картографічною системою Optivision, яка передає топографічні дані на бортовий комп’ютер під час руху з метою оптимізації стратегій перемикання передач.

Що стосується інших особливостей, водіям вантажівок пропонується цілий ряд опцій для інтер’єру, включаючи шкіряні або текстильні сидіння і різні стилі приладової панелі, з характерним синім і червоним покриттям, доступним для моделей E-Tech.