BMW Motorrad представила унікальний кастом-байк до свого 100-річного ювілею

BMW Motorrad представила унікальний кастом-байк до свого 100-річного ювілею

BMW Motorrad, мотоциклетний підрозділ німецького автовиробника, святкує своє 100-річчя у 2023 році. І що може бути кращим способом відзначити цю подію, ніж приголомшливий кастомний мотоцикл, який демонструє спадщину та інновації бренду?

R 18 The Crown — унікальне творіння Дірка Олеркінга, відомого кастомайзера та засновника Kingston Custom. Протягом 30 років Олеркінг перетворює мотоцикли на витвори мистецтва, і його останній шедевр заснований на BMW R 18, великому мотоциклі, який віддає данину поваги класичним моделям минулого.

Потужний, елегантний і швидкісний дизайн

Олеркінг хотів надати R 18 The Crown виразного вигляду, що поєднує в собі потужність, елегантність та швидкість. Він почав з того, що розібрав оригінальний мотоцикл і змінив його форму за допомогою твердої піни та картону. Потім він вручну виготовив деталі кузова та паливний бак з алюмінієвого листа товщиною 2 мм, надавши їм витонченої та обтічної форми.

Дизайн також вимагав деяких серйозних змін у технології. Олеркінг створив нову підвіску передніх коліс з двостороннім поворотним важелем і центральною стійкою. Він також виготовив вручну два вихлопні колектори з нержавіючої сталі.

R 18 The Crown зберіг двигун і задню підвіску оригінального мотоцикла, а також деякі стандартні компоненти, такі як фари, прилади, перемикачі та система підніжок. 

Однак, Олеркінг додав деякі індивідуальні штрихи, такі як зчеплення та ручне гальмо від Magura, задній бризковик та кронштейни від Wunderkind, а також сідло, обтягнуте натуральною шкірою.

Щоб завершити образ, Олеркінг пофарбував мотоцикл у колір шампань-платина з перламутром, а емблему BMW прикрасив маленькою короною.

Ефектна прем’єра на BMW Motorrad Days

Публічний дебют R 18 The Crown відбувся на BMW Motorrad Days, триденному заході, який проходив у Берліні з 7 по 9 липня 2023 року. Подія присвячена 100-річчю BMW Motorrad і передбачає різноманітні заходи, виставки, шоу та заїзди для любителів мотоциклів.

R 18 The Crown був однією з головних подій заходу, поряд з іншими кастомними мотоциклами на базі R 18, такими як Spirit of Passion від Kingston Custom, Roctane від Fred Kodlin та VTR Spitfire від VTR Customs.