Lamborghini представила Lanzador, футуристичний електричний концепткар

Lamborghini представила Lanzador, футуристичний електричний концепткар

Lamborghini показала своє бачення майбутнього електромобіля на автосалоні в Монтереї, Каліфорнія. Концепткар Lanzador — це 2+2-місний Gran Turismo, який поєднує в собі характеристики суперспортивного автомобіля з універсальністю повсякденного авто.

Lanzador також демонструє інноваційні технології та екологічні матеріали Lamborghini, що є частиною дорожньої карти декарбонізації.

Новий сегмент автомобілів: Ultra GT

Концепткар Lanzador — це не просто дизайнерська витівка, а прев’ю четвертої серійної моделі, яку Lamborghini планує запустити у 2028 році.

Lanzador представляє новий сегмент автомобілів: Ultra GT, який пропонує клієнтам новий і неперевершений досвід водіння завдяки новаторським технологіям.

Концепткар має повністю електричну систему приводу з двома потужними електродвигунами на кожній осі, що забезпечують понад один мегават пікової потужності та постійний повний привід. Енергія зберігається у високопродуктивній батареї нового покоління, яка також забезпечує тривалий запас ходу.

Lanzador також може похвалитися активною аеродинамікою, активною підвіскою та динамічним перерозподілом крутного моменту, який водій може регулювати за допомогою елементів керування на кермі.

Футуристичний та екологічний дизайн

Дизайн концепткара Lanzador натхненний космічними кораблями та легендарними моделями Lamborghini, такими як Sesto Elemento, Murciélago та Countach LPI 800–4.

Він має низький і витончений силует із чіткими і ясними лініями, які виражають ДНК Lamborghini. Концепткар також відрізняється тонкими фарами, задніми ліхтарями шестикутної форми та рухомими аеродинамічними елементами, які покращують ефективність і притискну силу.

Інтер’єр Lanzador відповідає філософії Lamborghini «відчуй себе пілотом», поєднаній з ідеєю космічного корабля. Водій і пасажир сидять низько в салоні, розділені центральною консоллю, яка перетікає в приладову панель.

Задній простір салону можна використовувати для перевезення спортивного спорядження або багажу, завдяки регульованим сидінням і багажнику, що змінюється.

Інтер’єр також майже повністю виготовлений з екологічно чистих матеріалів, таких як мериносова шерсть, регенерований вуглець, перероблений пластик і надруковані на 3D-принтері волокна.

Концепткар пофарбований у рідкий колір, спеціально розроблений для презентації на Монтерейському автомобільному тижні: Azzurro Abissale, свіжий і сучасний синій відтінок.

Крок до електрифікації

Концепткар Lanzador вписується в стратегію Lamborghini «Direzione Cor Tauri» та дорожню карту декарбонізації та електрифікації, оголошену у 2021 році. Компанія має на меті електрифікувати весь свій асортимент продукції до кінця 2024 року, інвестувавши понад 1,9 мільярда євро протягом чотирьох років у перехід на гібридні технології.

Lanzador — це перший погляд на майбутній суто електричний Lamborghini, який залишиться вірним серцю і душі бренду.