Toyota представила концепт спортивного кросовера для Європи

Toyota представила концепт спортивного кросовера для Європи

Відбулася європейська прем’єра концептуального спортивного кросовера Toyota Sport Crossover Concept, що анонсує нову серійну модель на електричних батареях.

Нова ікона стилю для повністю електричної лінійки

Toyota вперше в Європі представила концепт спортивного кросовера, який є попередньою версією нової моделі, що приєднається до електрифікованого модельного ряду компанії до 2025 року.

Toyota Sport Crossover Concept

Концепт, представлений на форумі Toyota Kenshiki в Брюсселі, демонструє витончений силует та виразні лінії автомобіля, які зроблять його іконою дизайну для спеціальної лінійки електромобілів компанії (BEV). Він стане привабливою пропозицією для тих, хто вперше купує електромобіль, і стильною альтернативою позашляховикам.

Щедрий простір у витонченому силуеті 

Toyota Sport Crossover Concept пропонує максимальний комфорт у поєднанні з практичністю п’яти дверей та великим багажником.

Toyota Sport Crossover Concept

Концепт спортивного кросовера був вперше представлений на автосалоні в Шанхаї у квітні цього року. Він був розроблений для китайського та європейського ринків компанією BYD Toyota EV Technology Co. Ltd. (BTET) — спільним підприємством, створеним у Китаї компаніями Toyota та BYD.

Toyota Sport Crossover Concept

У Європі Toyota планує представити шість спеціальних моделей BEV до 2026 року. Різноманітний портфель електрифікованих продуктів допоможе Toyota Motor Europe наблизитися до своєї мети — до 2035 року пропонувати виключно електромобілі ZEV, а до 2040 року — досягти повної вуглецевої нейтральності.