Електровантажівку Renault Trucks E-Tech оснастили інноваційною системою завантаження і розвантаження

Електровантажівку Renault Trucks E-Tech оснастили інноваційною системою завантаження і розвантаження

Renault Trucks і Jacky Perrenot Group, обидва великі гравці транспортного сектору, об’єднують зусилля, щоб змінити систему міської доставки. 

Змінюючи міську логістику

Давні партнери Renault Trucks і Jacky Perrenot Group об’єднали свої знання і досвід, щоб представити інновацію, яка переосмислює міську логістику. Це рішення, яке поєднує використання мобільних контейнерів на заміну традиційним піддонам та розгортання ексклюзивної автоматизованої системи завантаження та розвантаження.

Щоб продемонструвати це рішення, рефрижераторний кузов 26-тонної електровантажівки Renault Trucks E-Tech D Wide обладнали системою переміщення вантажу, яка утримує контейнери з товарами, замінюючи таким чином традиційні піддони. Вони автоматично подаються водієві в пункті призначення завдяки автоматизованій системі завантаження і розвантаження.

Ці мобільні контейнери, доступні в різних конфігураціях, включаючи сухі ящики, ізотермічні рулони або рулони з дротяної сітки. 

Інтегрована комп’ютерна система забезпечує відстежуваність контейнерів і оптимізує планування маршрутів, зосереджуючись, зокрема, на передбаченні етапів завантаження і розвантаження при під’їзді до магазину. Ця додаткова допомога принесе користь клієнтам при плануванні поставок.

Безпека, стійкість і продуктивність

Ця інновація пропонує значні покращення для всіх зацікавлених сторін.

Водії отримують вигоду від значного покращення умов праці. По-перше, система позбавляє їх від необхідності багаторазового підйому і спуску з вантажівки, а також від необхідності обв’язувати і укладати вантажі. По-друге, вона усуває ризики, пов’язані з переміщенням піддонів. Усуваючи фізично важкі завдання та спрощуючи процеси, водії можуть зосередитися на загальному управлінні доставкою.

Крім того, поєднання електричного шасі Renault Trucks E-Tech D Wide та автоматизованої системи обіцяє значне скорочення — приблизно на 30% — часу завантаження і розвантаження, що підвищує продуктивність і зменшує затори в містах. Це також забезпечує рішення для доставки без шуму та викидів для мешканців міста.

Jacky Perrenot Group стане першим транспортним оператором, який використовуватиме це рішення, розроблене спільно з Renault Trucks, ACTEMIUM та Frappa, починаючи з 2024 року. Це значний крок вперед в еволюції міської доставки та пов’язаних з нею обмежень.