Concept #5: з’явились перші фото концепту найбільшого позашляховика Smart

Concept #5: з’явились перші фото концепту найбільшого позашляховика Smart

Повністю електрична модель дебютує у серійному виконанні у другій половині 2024 року.

Компанія Smart опублікувала офіційні фото напередодні прем’єри концептуального автомобіля Concept #5, що дають уявлення про серійну модель, яка має дебютувати наприкінці цього року. Найбільший і найпросторіший Smart на сьогодні буде представлений у вигляді концепту 25 квітня на Пекінському автосалоні, а виробництво заплановано на другу половину 2024 року. Модель №5 приєднається до кросоверів №1 та №3 у лінійці Smart, зайнявши більш авантюрну позицію.

Smart заявляє, що #5 буде найбільш просторим та універсальним автомобілем на сьогодні, орієнтованим на клієнтів з активним та відкритим стилем життя. 

Окрім найбільшого розміру серед усіх Smart, повного приводу, шин AT, режиму руху по бездоріжжю (Off-road, Sand, Snow, Mud, Rock), концепт-кар відкриває несподіваний новий напрямок для бренду. 

На фото зображений коробчатий позашляховик з грубими стильовими рисами й великим дорожнім просвітом, що дистанціює його від лінійки міських автомобілів автовиробника. У #5 м’язисті крила, короткі звіси та масивні колеса.

З’єднані між собою освітлювальні прилади, що нагадують пару сонцезахисних окулярів, є відсиланням до №1 та №3.

Автомобіль має доволі цікавий інтер’єр, в якому пріоритетами є просторість, легкість і ясність. Два OLED-екрани на базі високопродуктивного чіпа AMD V2000 забезпечують швидкий доступ до безлічі функцій автомобіля. У співпраці з Cerence генеративний штучний інтелект дозволить водіям та пасажирам залучати автомобільного помічника до розваг та розмов.

Нарешті, ми бачимо зручні сидіння і кілька аксесуарів для кемпінгу, таких як надувний матрац, молоток, ліхтарик і портативна bluetooth-колонка.

Оснащений лідаром та системою на чіпі (SoC) NVIDIA DRIVE Orin, Concept #5 буде доповнений інтелектуальним асистентом пілота Pilot Assist 3.0, що реалізує міську навігацію на основі інтелектуального пілота. 

Автомобіль оснащений високовольтною платформою на 800 В, яка підтримує швидку зарядку 4C до 70% (10%-80%) ємності заряду всього за 15 хвилин, пропонуючи при цьому запас ходу, що перевищує 700 км (CLTC) або 550 км (WLTP).

Більше про Smart Concept #5 ми дізнаємося 25 квітня 2024 року на Пекінському автосалоні.