Компанія «Polycar» завершила виробництво партії аварійно-ремонтних автомобілів

Компанія «Polycar» завершила виробництво партії аварійно-ремонтних автомобілів

Компанія «Спец-Ком-Сервіс» («POLYCAR») передала для клієнта, який працює у сфері обслуговування комунальних мереж, велику партію аварійно-ремонтних автомобілів. 

Спеціальні автомобілі, в основі яких були використані шасі ISUZU, здатні не тільки доставити ремонтну бригаду до місця проведення робіт, а й мають на борту все необхідне обладнання для усунення проблеми.

Фургон розділений на два окремі відсіки: пасажирський та технологічний. Відсік, призначений для бригади, забезпечує належний рівень комфорту та безпеки для фахівців, які працюватимуть на об’єкті. 

У відсіку передбачені пасажирські місця для сидіння, столик, рундуки для особистих речей, а також з метою виконання та дотримання норм перевезення пасажирів, передбачені ремені безпеки. Крім найнеобхідніших опцій, відсік обладнаний автономним дизельним обігрівачем і шафою для одягу з опаленням для просушування.

Для транспортування та перевезення спеціалізованого обладнання та інвентарю у конструкції передбачено як технологічний відсік, так і ніші. Сам відсік обшитий зсередини вологостійким алюмокомпозитним матеріалом, що виключає появу вогнищ корозії й підвищує довговічність кузова, підлога покрита зносостійким гумовим покриттям. Технічний відсік також обладнаний автономним дизельним обігрівачем та стелажами для інструментів.

Що стосується ніш, то їх у конструкції передбачено 5: дві симетрично розміщені в задній частині кузова бічні ніші для перевезення пропанового та двох кисневих балонів, ніші праворуч по ходу руху автомобіля – одна для перевезення бензинового генератора, інші дві ніші – для розміщення дрібного інструменту, витратних матеріалів, огорож та дорожніх знаків.