Mazda CX-80: як виглядає новий 7-місний позашляховик

Mazda CX-80: як виглядає новий 7-місний позашляховик

Mazda CX-80 — це новий флагманський позашляховик, який вийде на ринок з двома різними силовими агрегатами: бензиновим гібридом та шестициліндровим дизелем.

Заснований на механіці Mazda CX-60, позашляховик перейняв його стиль, але переробив розміри та пропорції, щоб бути просторішим і мати третій ряд сидінь.

На вибір доступні два двигуни: гібридна бензинова установка з пробігом трохи понад 30 миль на 100-відсотковому електроприводі та 3,3-літровий дизельний двигун потужністю 249 к.с. з прямою шісткою. 

Mazda CX-80: екстер’єр

У порівнянні зі своїм братом CX-60, нова Mazda CX-80 на 25 см довша, на 24 см вища і має на 25 см довшу колісну базу. Тому, попри те, що вони майже ідентичні, дизайн був переглянутий відповідно до нових пропорцій. Якщо дивитися на нього спереду, то немає ніякої різниці: передня частина все ще масивна і домінує над великою решіткою радіатора, яка сходиться з боків до повністю світлодіодних фар. 

Скління було подовжено, щоб зробити бічні частини тоншими, а заднє скло закруглене, щоб максимізувати простір для пасажирів третього ряду. Колеса діаметром до 20 дюймів здаються майже маленькими, в той час, як задня частина більш традиційна з фарами, які майже сходяться до логотипа Mazda в центрі. 

Mazda CX-80: інтер’єр

Багажника дуже великий — 687 літрів мінімального об’єму з двома додатковими сидіннями, складеними в підлогу. Якщо їх підняти, об’єм зменшиться до 250 літрів, що якраз достатньо для розміщення двох валіз.

Увага до деталей дуже хороша, матеріали оббивки чудові, і є ряд цікавих рішень для управління вантажем, таких як щонайменше дві зарядні розетки на 220 В, розташовані по одній з кожного боку.

З огляду на зовнішні розміри, само собою зрозуміло, що для пасажирів є достатньо місця. Згідно із заявою Mazda, на третьому ряду можуть комфортно подорожувати два пасажири зростом до 1,70 м, тоді як на другому ряду є цікавий вибір між двома різними конфігураціями: двомісним з центральним тунелем з підсклянниками, відсіками для зберігання та додатковими розетками для зарядки та класичним тримісним. Всі матеріали, що використовуються, є високоякісними, а в салоні чергуються штучна шкіра, тканина, алюміній та дерево залежно від оздоблення.

Mazda CX-80: технічні особливості

Mazda CX-80 буде доступна з двома різними силовими установками: гібридною бензиновою установкою з можливістю підключення та шестициліндровим м’яким гібридним дизельним двигуном, які в стандартній комплектації будуть працювати в парі з повним приводом і 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Перший, PHEV, має 2,5-циліндровий чотирициліндровий бензиновий двигун у поєднанні з електродвигуном потужністю 129 кВт, що забезпечує загальну потужність 327 к.с. і 500 Нм максимального крутного моменту, який дозволяє розганятися від 0 до 62 милі/год за 6,8 секунди з максимальною швидкістю 121 милі/год. Живить все це літій-іонна батарея ємністю 17,8 кВт-год, яка при повному заряді на папері забезпечить 100% запас ходу на електротязі трохи понад 30 миль згідно з циклом гомологації WLTP.

Другий доступний двигун — це 3,3-літрова м’яка гібридна пряма шістка з 254 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Він дозволяє розганятися від 0 до 62 миль/год за 8,4 секунди з максимальною швидкістю 136 миль/год.